Sorum var Merhabalar Birşey Sormak İstiyorum

• Konbuyu başlatan Duygunun annesi
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duygunun annesi tarafından oluşturulan Merhabalar Birşey Sormak İstiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,015 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhabalar Birşey Sormak İstiyorum
Konbuyu başlatan Duygunun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall
D

Duygunun annesi

Guest
Canım valla bu aralar buralarda evlilikle alakalı çok post okur olduk maddi sıkıntılar manevi bazı durumlardan kaynaklıdır diye düşünüyorum ben artık çünkü dışarıda herşey ateş pahası evin erkekleri kara kara düşünüyor yani ne bileyim bunların etkisi çoktur diye düşünüyorum yanlış anlaşılmalar agrwiesiflikler falan hep bunlardan kaynaklı ve bu korona dan sonra afedersiniz ülkenin bir tarafı toparlanamadı yani insanlar hep bir tuhaf olmuş Allah yardım etsin dikkat edin evinizdeki huzurunuza mutluluğunuzu kimse için birbirinizi kırmayın şakaya gelmez
Bilmiyorum valla erkekler neden böyle davranıyor anlamıyoruz bı turlu çözemedik pahalilikmi artık başka seymi cozemedik . Markete gdyrz birşey almak için hep sınırlı sınırlı davranıp alıyorlar . Birşey dedikleri yok ettikleri yok söylemiyorlar . Bizde bazı şeyleri yanlış anlıyoruz ister istemez

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Neden Evlilikler Böyle Neden Kimse Evinde Mutlu Değil.? Yorulduk artık
Çünkü artık özgürlük adı altında herşey yapıldığı için harama helal dikkat edilmediği için önceden evli erkeklere kadınlara bakılmazdi şimdi evli bekâr hiç önemli değil sosyal medya tiktok iğrenç arkadaşlik siteleri herşeye erişim kolay özellikle sosyal medya mahvetti hayatımızı

D

Duygunun annesi

Guest
Çünkü artık özgürlük adı altında herşey yapıldığı için harama helal dikkat edilmediği için önceden evli erkeklere kadınlara bakılmazdi şimdi evli bekâr hiç önemli değil sosyal medya tiktok iğrenç arkadaşlik siteleri herşeye erişim kolay özellikle sosyal medya mahvetti hayatımızı
Haklısın canım önce haram helal vardı smdi haram daha tatlı geliyor harami helali bilen yok . İnsanlar kolay kolay elde ediyor ondan bu kadar insanlar rahat davranıyor herseye kadinlar erkekler birbirilerne değer vermiyorlar evlilikler bu yüzdende boyle
Açık seçik kadınlar ön planda

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm var sizinkidemi oyle
Yok bnm sorunum yok şkür ama böyle okuyunca sinirleniyrm bu erkeklere
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ksinlkle katılıyrm sna iyce saçmaladılar artık

Haklisinn cnm eşten gecyr herşeyde ama eşler umursamiyorr maleseff onlar memnunlar boylee
İşine öyle geliyordr cnm aslında çevre etkisi olmasa kmse bukdr bozulmyckta işte etki çok

Son düzenleme:
D

Duygunun annesi

Guest

İşine öyle geliyordr cnm aslında çevre etkisi olmasa kmse bukdr bozulmyckta işte etki çok
Aynenn canım ille birileri çıkıyor

D

Duygunun annesi

Guest

Senin adına sevindim sorunun olmamasına hiçbir zamanda olmasın inşallah

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Çogu evlikteki sıkıntılr bundan olyo ztn 3 şahıslar anne baba akraba dışardan bri vs araya girdi eşlerin arası bozuluyor en iyisi hrkstn uzak olmk kfa öyle rahat olr ancak brzda eşten gçiyo aslında eş kmsenn krşmsına izin vermezse kmsede karışamaz

Sn nptn cnm boşanma davasını açtımı snnki
Bizim bu aralar durumlar karışık kardeslerimi yurtta dagiticaklarmis annem diyor senin altınla çocukları alalım dedi köyde duruyoruz zaten bi dert bitmeden otekisi basliyor bende ne yapacagimi şaşırdım iyice kocam yok diye canm sıkılıyor evde de annem le babam ikiside birbiriyle çok iyiler

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
Bizim bu aralar durumlar karışık kardeslerimi yurtta dagiticaklarmis annem diyor senin altınla çocukları alalım dedi köyde duruyoruz zaten bi dert bitmeden otekisi basliyor bende ne yapacagimi şaşırdım iyice kocam yok diye canm sıkılıyor evde de annem le babam ikiside birbiriyle çok iyiler
Allah yardımcın olsn kız Bi yüzün gülmedi snin

Tüm sayfalar yüklendi.