Sorum var Merve nerelerde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Merve nerelerde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 931 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merve nerelerde
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar fark ettim Merve yok ortalıkta haberiniz var mı merak ettim
Merve baya sıkıntılar da kendisi görürse yazar kuzum ama şükür iyi 🤲🏻.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ailecek koronaya yakalandık kızlar. 4 gün bebiş hastanede yattı baya sıkıntılı süreç geçirdik. Hem psikolojik olarak iyi olmadığım için hemde vakit bulamadığım için fazla giremiyorum. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim
Geçecek mervem bu günlerde Allah'ın izni ile 🤲🏻

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Merve baya sıkıntılar da kendisi görürse yazar kuzum ama şükür iyi 🤲🏻.

Geçecek mervem bu günlerde Allah'ın izni ile 🤲🏻
İnşallah bitanem benimde tek istediğim o. Bebeği sağlıklı bir şekilde büyütebilmek ama dertlerin biri bitiyor diğeri başlıyor

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ailecek koronaya yakalandık kızlar. 4 gün bebiş hastanede yattı baya sıkıntılı süreç geçirdik. Hem psikolojik olarak iyi olmadığım için hemde vakit bulamadığım için fazla giremiyorum. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim
Hey Allahım ya çok geçmiş olsun Mervem 🥺 zor günler ama karanlığın ardından güneş açar yakındır inşallah güzel günler. Sen iyi ol Yuşa paşa iyi olsun gelirsin buraya yeterki iyi olun 🤗 Allah'ım yardımcın olsun sizi korusun inşallah 🙏 şifalar versin 🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İnşallah bitanem benimde tek istediğim o. Bebeği sağlıklı bir şekilde büyütebilmek ama dertlerin biri bitiyor diğeri başlıyor
Biliyorum kuzum biliyorum cidden çok zor bebek büyütmek dışarıdan kolay duruyor ama bir de içine girip o derdi strrsi yaşamak.

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun kuzum rabbim şifa versin

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy kuzum çok geçmiş olsun 😪 Allah'ım şifa versin inşallah 🤲🥰 tez zamanda iyilesin bebisinle

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Biliyorum kuzum biliyorum cidden çok zor bebek büyütmek dışarıdan kolay duruyor ama bir de içine girip o derdi strrsi yaşamak.
Maalesef Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Herşeyle Savaşıyorda insan evladına bişey olunca eli ayağı kitlenip kalıyor

Çok geçmiş olsun kuzum rabbim şifa versin
Amin inşallah bitanem

Ayyy kuzum çok geçmiş olsun 😪 Allah'ım şifa versin inşallah 🤲🥰 tez zamanda iyilesin bebisinle
Amin inşallah çiçeğim Allah razı olsun ❤️

Hey Allahım ya çok geçmiş olsun Mervem 🥺 zor günler ama karanlığın ardından güneş açar yakındır inşallah güzel günler. Sen iyi ol Yuşa paşa iyi olsun gelirsin buraya yeterki iyi olun 🤗 Allah'ım yardımcın olsun sizi korusun inşallah 🙏 şifalar versin 🥰🥰
Amin Allah razı olsun bitanem kendimide öyle teselli ediyorum hiçbir şey kalıcı değil Rabbim dermansız dert vermesin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Maalesef Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Herşeyle Savaşıyorda insan evladına bişey olunca eli ayağı kitlenip kalıyor

Amin inşallah bitanem

Amin inşallah çiçeğim Allah razı olsun ❤️

Amin Allah razı olsun bitanem kendimide öyle teselli ediyorum hiçbir şey kalıcı değil Rabbim dermansız dert vermesin
Amin canım . Aynen öyle kuzum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim ya haberim olmamis kecmis olsun

Tüm sayfalar yüklendi.