Meryem ana otu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Darkangel tarafından oluşturulan Meryem ana otu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,360 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meryem ana otu
Konbuyu başlatan Darkangel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hemsireanne

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar normal doguma girerken meryem ana otunu duasını yapıp suyun içine koyan var mı nasıl faydası var mı gercekten cevreden cok duyuyoruz bugun dayanamayıp aktardan aldım bir tane doguma giderken unutmazsam deniyecegim inş 😁

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa duyuyorum Meryem Ana otunu otu bilmem ama 3 tane hurmaya yasin okuyup biri sancın baslayınca biri dogumdan önce birini de bebegin agzını acmak İcin yapılıyor tavsiye ederim canım İnternetten bi bak hem dogum hem sancın hemde bebegin agzını tatlıyla acmak İcin faydalı

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa duyuyorum Meryem Ana otunu otu bilmem ama 3 tane hurmaya yasin okuyup biri sancın baslayınca biri dogumdan önce birini de bebegin agzını acmak İcin yapılıyor tavsiye ederim canım İnternetten bi bak hem dogum hem sancın hemde bebegin agzını tatlıyla acmak İcin faydalı
Bu otta suda acıldıkca rahim acıkıyormus canım dogumdan sonra sudan cıkarıyormussun toplanıyormus cok eskilerden beri yapılıyormus

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar normal doguma girerken meryem ana otunu duasını yapıp suyun içine koyan var mı nasıl faydası var mı gercekten cevreden cok duyuyoruz bugun dayanamayıp aktardan aldım bir tane doguma giderken unutmazsam deniyecegim inş 😁
Canım duydum ama hiç denemedim sen yaparsan doğumdan sonra haber ver bende yapayım ☺️

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim arkadaşım ebe geçen gün paylaşmış bir anne yninda getirmiş sordum ona bende yapmak istiyorum normal olursa doğum. Uzun sürmüş doğumu ama aşırı ağrılı geçmemiş öyle dedi bana

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim arkadaşım ebe geçen gün paylaşmış bir anne yninda getirmiş sordum ona bende yapmak istiyorum normal olursa doğum. Uzun sürmüş doğumu ama aşırı ağrılı geçmemiş öyle dedi bana
Hadi inş denicem bende bu dogumumda 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnş evde unutmam da
Anlatıldıgı gibi var mıymıs bakalım ilk doğumum cok zor olmustu acılmam suni sancıyla bile gec ilerlemişti uzun sürmüştü doğum 😬
Canım duydum ama hiç denemedim sen yaparsan doğumdan sonra haber ver bende yapayım

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bende fayda olmadı sezeryan oldum ama inşallah sende fayda olur

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk dogumumda yaptim acilmam cok hizli ilerledi sanci hiç çekmedim ama suni sanci verdikleri için dünyanın kaç bucak olduğunu yine de gördüm malesef 🥲

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk dogumumda yaptim acilmam cok hizli ilerledi sanci hiç çekmedim ama suni sanci verdikleri için dünyanın kaç bucak olduğunu
İnş bendede etki eder bu bebegimde kendi sancım gelirde inş suni sancıya gerek kalmaz mahfediyor insanı normal sancımızda böyle agır mı bilmiyorum ama suni sancı zor 😬😬😬

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar