Mide bulantısı ve kaşık ağrıları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Mide bulantısı ve kaşık ağrıları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 518 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Mide bulantısı ve kaşık ağrıları
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şimdi den herkesin sahuru mübarek olsun arkadaşlar
Kasıklarda hafif kramp giriyor bide midem bulanıyor
Sahur yapamıyorum afedersiniz ağzıma geri geliyor ve önceden bilenler var yapamadım kasıklarıma sağ sol krap giriyor
Allah nasip ederse inşallah yarın sabah test yapacam inşallah 🙏 Dualrınızı eksik etmeyin
Gebelik varmı canım

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Günüme daha 4 gün var kasık ağrısı ve karnımın salgın

Şu an günüme dört gün var dün de yaptım erken gebelik testi bir şey görülmedi bugün yaptım sanki hafif hayali gibi silik çizgi gördüm bilmiyorum en iyisi günümü beklemek
O hayali çizgi kaç dakika içinde çıktı peki ilk 5 dakika da çıkan sonuç önemli .

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evettt 🤣🤣🤣😍😍 ben hayatımda bu kadar süslü bir çocuk daha tanımadım bir görsem aynanın karşısına geçiyor saçlarına bakıyor kıyafet giyerken uyumlu olmasını istiyor kolyeler takıyor gözlük takıyor o kadar süslü ki anlatamam sen de yaşayıp göreceksin zaten Kız çocukları çok süslü oluyor
Ay ne zamandan sonra bu aşamaya geçiyorlar sanki bana da geliyor gelmekte olan gibi 😅 aynalara bakmalar tokaları olmayan saça takmalar ojeli kızlara cici yapmalar başladı çünkü 😅

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Günüme daha 4 gün var kasık ağrısı ve karnımın salgın

Şu an günüme dört gün var dün de yaptım erken gebelik testi bir şey görülmedi bugün yaptım sanki hafif hayali gibi silik çizgi gördüm bilmiyorum en iyisi günümü beklemek
İdrar testinde yanılma oluyor âdetin geçerse direk kan ver 1 haftalık olsa bile kanda çıkar idrarda belli olmaz ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay ne zamandan sonra bu aşamaya geçiyorlar sanki bana da geliyor gelmekte olan gibi 😅 aynalara bakmalar tokaları olmayan saça takmalar ojeli kızlara cici yapmalar başladı çünkü 😅
2 yaşından itibaren tam olarak kızım 5 yaşına girdi o yapıyor diğer küçük kızımda 2 yaşında oda aynısıni taklit ediyor mesela elbiselerini giyince koşuyor aynadan bakıyor gülümsüyor kendine 😅😅babasının yanına koşup baba bak diyor kendini gösterip babası waaoow diyince çığlık atıyor sevinçten 🤣🤣🤣🤣 ama bende çok süslüymusum annem babam diyor du bana çektiler 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 yaşından itibaren tam olarak kızım 5 yaşına girdi o yapıyor diğer küçük kızımda 2 yaşında oda aynısıni taklit ediyor mesela elbiselerini giyince koşuyor aynadan bakıyor gülümsüyor kendine 😅😅babasının yanına koşup baba bak diyor kendini gösterip babası waaoow diyince çığlık atıyor sevinçten 🤣🤣🤣🤣 ama bende çok süslüymusum annem babam diyor du bana çektiler 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.