Mide bulantısı yok normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Mide bulantısı yok normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,161 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı yok normal mi
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suela

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadawlar nasilsizin 7+4 hala bulantim yok acaba 8 haftalikdan 10 hafdalikdan sonra olurmu ya wansli hamileliy keciriyorum ?🤔duwunuyorum ki bu zamana kadar bulantim yoksa bundan sonrada olmayacaq sizde boyle durumlar oldumu

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadawlar nasilsizin 7+4 hala bulantim yok acaba 8 haftalikdan 10 hafdalikdan sonra olurmu ya wansli hamileliy keciriyorum ?🤔duwunuyorum ki bu zamana kadar bulantim yoksa bundan sonrada olmayacaq sizde boyle durumlar oldumu
Canım çok yeni daha anca olmaya başlar tabi hiç olmayadabilir ama yeni olduğu için belirti yoktur ilerleyen günlerde başlar koku hassasiyeti, mide bulantısı vs inşallah hiç olmaz da böyle rahat geçer hamileliğin ☺️

S

Suela

Guest
Merhaba. Ben de 7+4 haftalıgım. Mide bulantılarım ara sıra o da cok az oluyor. Ama basdonmem cok oluyor. Bir de halsizlik. Bulantı, halsizlik, basdonme bunlar hepsi her keste farklı oluyor canım. Bazılarında 9 ay hıc bısey olmuyor

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Ben de 7+4 haftalıgım. Mide bulantılarım ara sıra o da cok az oluyor. Ama basdonmem cok oluyor. Bir de halsizlik. Bulantı, halsizlik, basdonme bunlar hepsi her keste farklı oluyor canım. Bazılarında 9 ay hıc bısey olmuyor
Benimde baw agrilar coxdur halsizlik oluyor amma bulantim yok ayni gediyoruz canim🙂rebbim sag salim qucagmiza almayi nasib etsin AMIN

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk hamileligimde hicbirsey olmamıştı son aya kadar çok rahattım şimdiki hamileliğimde az az yemekte isteksizlik mide bulantısı oluyor. Bünyeye döneme göre değişiyor olmayabilirsin olacak diye bişey yok😊

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk hamileligimde hicbirsey olmamıştı son aya kadar çok rahattım şimdiki hamileliğimde az az yemekte isteksizlik mide bulantısı oluyor. Bünyeye döneme göre değişiyor olmayabilirsin olacak diye bişey yok😊
Mide agrim var bayaa cok agrim var midemde agzima sanki zeherli nese gelir

R

Rukiye Ecrin

Guest
Cnm illa olacak diye birşey yok ben iki hamileliğimde de yaşamadım bulantı kusma koku hassasiyeti falan inşallah olmaz sende de 😄

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Benim başından beri hic bulantım olmadı şu an 10 + 5 oldum hala bulantım yok doktora sordum çok şanslısın dedi rahat bi hamilelik gecireceksin dedi

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm illa olacak diye birşey yok ben iki hamileliğimde de yaşamadım bulantı kusma koku hassasiyeti falan inşallah olmaz sende de 😄
Hadi inwallah canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim başından beri hic bulantım olmadı şu an 10 + 5 oldum hala bulantım yok doktora sordum çok şanslısın dedi rahat bi hamilelik gecireceksin dedi
Inwallah axira kimi boyle olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inwallah axira kimi boyle olur

Tüm sayfalar yüklendi.