Mide bulantısı yok normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Mide bulantısı yok normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,114 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide bulantısı yok normal mi
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suela

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadawlar nasilsizin 7+4 hala bulantim yok acaba 8 haftalikdan 10 hafdalikdan sonra olurmu ya wansli hamileliy keciriyorum ?🤔duwunuyorum ki bu zamana kadar bulantim yoksa bundan sonrada olmayacaq sizde boyle durumlar oldumu
Bende 7 haftada baslamisti 4aya kadar devam etti zorgecti gunlerim cok sukur atlattim sonunda hatirlamak bile istemem ogunleri 🙃😔 ne guzel bulantiniz olmazsa kolay gecryor olabilirsiniz ben hic mutfaga giremdim 4aya kadar hic yemek yapmadim et desen nefret ettim

S

Suela

Guest
Benimde baw agrilar coxdur halsizlik oluyor amma bulantim yok ayni gediyoruz canim🙂rebbim sag salim qucagmiza almayi nasib etsin AMIN
Amin ınsallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde baw agrilar coxdur halsizlik oluyor amma bulantim yok ayni gediyoruz canim🙂rebbim sag salim qucagmiza almayi nasib etsin AMIN
Azerbaycanlısız deyesen. Amın ınsallah canım

Son düzenleme:

Belkis

Kayıtlı Üye
rank
Mide agrim var bayaa cok agrim var midemde agzima sanki zeherli nese gelir
Ay benm bulanti hafif bnm ki gbi olam varmi ve benm kissigim cok agriyo arada bi baga agriyo boyle olan varmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 7 haftada baslamisti 4aya kadar devam etti zorgecti gunlerim cok sukur atlattim sonunda hatirlamak bile istemem ogunleri 🙃😔 ne guzel bulantiniz olmazsa kolay gecryor olabilirsiniz ben hic mutfaga giremdim 4aya kadar hic yemek yapmadim et desen nefret ettim

S

Suela

Guest
Yox canım men mede yanmasını demıreme. Sınede hassasıyyetı deyırem. Menım bu ıkıncı hamılelıgımdı. 1cıdw Cox olmuwdu agrılarım sınede bunda o qeder yoxdu ele bil. Biraz ucunda var o da toxunanda az maz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar