Mide yanmasına ne iyi gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Mide yanmasına ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,891 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide yanmasına ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Kayısı yağı ile masaj yapıyorlar dı bide badem yağı ama sanırım sürekli nemli tutman lazım arkadaşın dediği gibi vazelin gibi yoğun hemen emilmeyen kremler sür hep deri gergin olmasın bide bu genetik biraz ve cildinin elastikiyetiyle alakalı
Aslinda bildiğimden sürmüyorum tesadüfen oldu😂😂😂akşamları ellerime sürerim vazelini karnimda kasinti olunca elinle boyle masaj yaptim iyi geldi sorada hep sürdüm 😂😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aslinda bildiğimden sürmüyorum tesadüfen oldu😂😂😂akşamları ellerime sürerim vazelini karnimda kasinti olunca elinle boyle masaj yaptim iyi geldi sorada hep sürdüm 😂😂
Benim cildimde aşırı kuru hametan kullanıyorum ellerime ama karnıma hametan dayanmaz vazeline geçerim büyüyünce bende 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tesk ederim bilgi için
Rica ederim inşallah işe yarar işe yararsada bize bilgi verirsen sevinirim ☺️☺️

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimkini yeşil elma, leblebi, bal geçiriyor yeterli olmadığında talcit tablet yada gaviskon şurup Dr sormuştum kullan dedi ama ilaçları yinede sorarsınız
Kullaniroum biraz gecio yine baslio ne yesem ayni cnm ..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bende her gece ayni sorunu yasyorum ne yesem yaniyor gece uyumakta zorlanıyorum
Allah yardimcmz olsn ins cnmm zordur ..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar