Mide yanmasına ne iyi gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Mide yanmasına ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,911 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide yanmasına ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu mide rahatsızlığı olan biri olarak tahini önerim
Zeynep hanım kuru fasulye tanesi yutun 4-5 tane. Bulantı, ağrı, yanma gibi şikayetlere epey iyi geliyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

37 hafta 2 günlük hamileyim karnımda kaşıntı var ne önerirsiniz??

Vazelin ya da zeytinyağ. Nemli tutman lazim bu haftadan itibaren çatlamaya başlar derin.

Sevil

Kayıtlı Üye
rank
Benim cildimde aşırı kuru hametan kullanıyorum ellerime ama karnıma hametan dayanmaz vazeline geçerim büyüyünce bende 😂😂

Rica ederim inşallah işe yarar işe yararsada bize bilgi verirsen sevinirim ☺️☺️

Benim cildimde aşırı kuru hametan kullanıyorum ellerime ama karnıma hametan dayanmaz vazeline geçerim büyüyünce bende 😂😂

Rica ederim inşallah işe yarar işe yararsada bize bilgi verirsen sevinirim ☺️☺️
Vazelin yarim saat etki yaptı sonra tekrar başladı bende farklı olrak bebek yagi kullandım bir daha kaşıntı olmadı

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Vazelin yarim saat etki yaptı sonra tekrar başladı bende farklı olrak bebek yagi kullandım bir daha kaşıntı olmadı
Sizde atopik olabilirsiniz, bende de atopik var maalesef çok kuruyum. Neler kullanmadım ki! Pahalı kremler aldım hep, duş yağları, her gün 2, 3 defa kremlenip yaglanmama rağmen 38. Haftada artık cildim benden bu kadar dedi ve çatladı karın altı, üst bacak, kalçanın yan tarafları çok aşırı fazla değil ama yine de çok üzüldüm bu gebeligimde sadece vazelin kullanıyorum bende. Yani söyleyeceğim o ki cildiniz alerjen ve kuru ise kaşınmaya yatistirsan bile çatlıyorsun.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar