MiŞikayetimi geri cekmemi istiyorlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan MiŞikayetimi geri cekmemi istiyorlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,236 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı MiŞikayetimi geri cekmemi istiyorlar
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem
Ceza davalarına bakan iyi bir avukat bulursan tazminat davası açsan sen kazanırsın aynı zamanda elinde güçlenir esinide kurtarmış olursun

Ama özellikle ceza davalarında tecrübeli avukat olsun elini çabuk tutarsan zaman aşımına da uğramamış olur konu maddi manevi tazminat davası açabilirsin. Olayın üzerinden çok zaman geçerse zaman aşımına uğrar yaşamış olduğun mağduriyet
Aslında bu tür durumlarda sen şikayetini geri çeker Dr kamu davası olup devam ediyor ama niye öyle olmadı sizin olayiniz

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben onu şikayet ettigimi duyunca karısına kendine vurdurtmus eşimin hakkında gidip olaydan yani dpgumumdan 20 gün sonra kardesimde o gün beni dövdü diyerek şikayetçi olmuş onun yüzünden eşimin başı yanavak ama polis memuru bana dediki sen ister şikayetini çek ister çekme kadına şiddet olduğu için kamuya düşer o ceza alır dedi kaynım şikayetini geri çekti benimde çekmem şartıyla ama dosya zaten savcılığa gitmiş aynen dediğin gibi ya eşimi gözden çıkaracağım yada haklarımı okadar zor durumdayım ki anlatamam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşimin. Daha önceki dosyası patlayacak bana ne al diyor ne alma şikayetini geri ama ben ceza yersem sizi rahat bırakmazlar Diyor bilmiyorum canım bilmiyorum
Canim empati kurdugumda heralde esimi yanimda isterdim ya o daha onemli çünkü smdi geri cekmezsen iyice kudurcaklar bide esin de olmayacak daha sıkıntı. Kiyamam sana ben tam bebeginin tadini cikaracakken dusundugun seylere bak ya😣

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Bir avukattan bilgi almanı öneririm canım bu durum eşini etkiliyor mu diye
Etkiliyor canım şikayeti cekmemin sebebi ben çekersem oda eşime açtığı davayı çekecek sırf eşimden davasını çekeyim diye yapmamı istiyorlar
Canım herşey sizin tarafınızda kamera görüntüleri var diyorsun zaten darp raporun var ben sizin yerinizde olsam asla geri atmazdım
Çeksem de çekmeden de o her türlü ceza yiyecek yeterli eşime açtığı şikayeti geri alsın diye ugrasimiz yoksa 3 çocukla aferdersiniz de boku yerim yani bne çocuklarıma bunun hesabını veremem büyük kızım çok etkileniyor ortanci birşeylerin farkında değil küçük daha hastanede inan varya ölsem rahatlayacagim o derece yani

Canim empati kurdugumda heralde esimi yanimda isterdim ya o daha onemli çünkü smdi geri cekmezsen iyice kudurcaklar bide esin de olmayacak daha sıkıntı. Kiyamam sana ben tam bebeginin tadini cikaracakken dusundugun seylere bak ya😣
Allah büyük benim kızlarımın bunlar yüzünden akıttığı her bir yaşın hesabını verecekler buranın adaleti şaşar ama Allah'ın adaleti şaşmaz

Avukata sordum canım eşimin arkadaşı var ben davayı çeksem bile dosya kamuya düşüyor o her türlü ceza alıyor o yüzden için rahat olur çekmiş olsam bile bak ben çektim ama devlet peşini bırakmadı diyip çıkarım işin içinden

Etkiliyor canım şikayeti cekmemin sebebi ben çekersem oda eşime açtığı davayı çekecek sırf eşimden davasını çekeyim diye yapmamı istiyorlar
Evet onu yazıyordum şimdi bu tarz konularda müşteki şikayetini geri ceksede kamu davsina dönüşüyor ama sende maddi manevi tazminat davası açabilirsin elinde kamera kaydı şahit varsa elin çok güçlü olur. Ne derlerse desinler sen kazanirsin

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Aslında bu tür durumlarda sen şikayetini geri çeker Dr kamu davası olup devam ediyor ama niye öyle olmadı sizin olayiniz
Dosya yeni savcılığa gitmiş canım işte çektiğimde kamuya düşeceğini söylediler zaten ama çektiğimde her şeyi yutmuş olacağım cekmesemde eşimi kendi elimle teslim etmiş olacağım yemin ederim ben bende değilim bir yanda da aklım hastanede yeni doğanda bir yandan da evdeki kizlar alt üst oluyorlar esimi kaybetmeyi düşünemiyorum bile Allah korusun kılına zarar gelmeden çıkmak istiyirum su işin içinden

Evet onu yazıyordum şimdi bu tarz konularda müşteki şikayetini geri ceksede kamu davsina dönüşüyor ama sende maddi manevi tazminat davası açabilirsin elinde kamera kaydı şahit varsa elin çok güçlü olur. Ne derlerse desinler sen kazanirsin
Söyle birşey şikayetler geri çekildiğinde bile eşim ceza yerse eğer benim herşeyin elimde 6 ay içinde tekrar şikayetçi olabiliyorum ama mahkeme uzun bir süreç olduğu için o zmaana darp raporunun zamanı geçiyor dua edin bana su işin içinden hayırlısıyla hayırlı olanı da kolaylıkla versin Rabbim bize

Dosya yeni savcılığa gitmiş canım işte çektiğimde kamuya düşeceğini söylediler zaten ama çektiğimde her şeyi yutmuş olacağım cekmesemde eşimi kendi elimle teslim etmiş olacağım yemin ederim ben bende değilim bir yanda da aklım hastanede yeni doğanda bir yandan da evdeki kizlar alt üst oluyorlar esimi kaybetmeyi düşünemiyorum bile Allah korusun kılına zarar gelmeden çıkmak istiyirum su işin içinden
Karşı tarafın elinde eşinin inlara saldırdığını dair kanıt yoksa hakim kanaatine kalır dava ki hakimlerde ne davalar görüyor kimin yalan söylediğini kimin gerçek mağdur olduğunu görüyor. Sen boşu a canını sıkma iyi bir avukat tutarsan onlar uğraşır sen bacak bacak üstüne atıp sonucu beklersin.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Çeksem de çekmeden de o her türlü ceza yiyecek yeterli eşime açtığı şikayeti geri alsın diye ugrasimiz yoksa 3 çocukla aferdersiniz de boku yerim yani bne çocuklarıma bunun hesabını veremem büyük kızım çok etkileniyor ortanci birşeylerin farkında değil küçük daha hastanede inan varya ölsem rahatlayacagim o derece yani

Allah büyük benim kızlarımın bunlar yüzünden akıttığı her bir yaşın hesabını verecekler buranın adaleti şaşar ama Allah'ın adaleti şaşmaz
Canım benim 😔🙏🏻

Söyle birşey şikayetler geri çekildiğinde bile eşim ceza yerse eğer benim herşeyin elimde 6 ay içinde tekrar şikayetçi olabiliyorum ama mahkeme uzun bir süreç olduğu için o zmaana darp raporunun zamanı geçiyor dua edin bana su işin içinden hayırlısıyla hayırlı olanı da kolaylıkla versin Rabbim bize
Eşinin ceza yemesi için suçun şikayetçi olan taraf tarafından ispatlanması lazım

Eşinin ceza yemesi için suçun şikayetçi olan taraf tarafından ispatlanması lazım
Küçük şehirde yasiyorsan duruşma tarihlerinin arası kısa oluyor ama İstanbul gibi büyük bir şehirde yasiyorsan biraz uzun sürebilir

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Karşı tarafın elinde eşinin inlara saldırdığını dair kanıt yoksa hakim kanaatine kalır dava ki hakimlerde ne davalar görüyor kimin yalan söylediğini kimin gerçek mağdur olduğunu görüyor. Sen boşu a canını sıkma iyi bir avukat tutarsan onlar uğraşır sen bacak bacak üstüne atıp sonucu beklerhicbir

Karşı tarafın elinde eşinin inlara saldırdığını dair kanıt yoksa hakim kanaatine kalır dava ki hakimlerde ne davalar görüyor kimin yalan söylediğini kimin gerçek mağdur olduğunu görüyor. Sen boşu a canını sıkma iyi bir avukat tutarsan onlar uğraşır sen bacak bacak üstüne atıp sonucu beklersin.
Hiçbir delili yok zaten onun şikayeti geri çekmesinin sebebi ise yani uzlasmasinin sebebi benim açtığım davadan dolayı yaşadığı korku canım ben zaten her türlü haklıyım benim derdim eşimin önceki dosyası eşim diyor zaten çeksinler davayı 5 sene denetimli serbestlik verdiler ya 5 senenin bitmesini bekliyor zaten 1 senesi kalmıştı ondan sonra ben onları sağ bırakmam diyor yani hırsı geçmiş değil geçecek gibi de değil

Hiçbir delili yok zaten onun şikayeti geri çekmesinin sebebi ise yani uzlasmasinin sebebi benim açtığım davadan dolayı yaşadığı korku canım ben zaten her türlü haklıyım benim derdim eşimin önceki dosyası eşim diyor zaten çeksinler davayı 5 sene denetimli serbestlik verdiler ya 5 senenin bitmesini bekliyor zaten 1 senesi kalmıştı ondan sonra ben onları sağ bırakmam diyor yani hırsı geçmiş değil geçecek gibi de değil
Heee sizin bu konulardan öncede Başka bir meseleniz var o zaman.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar