Sorum var MİYOM

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde btldnmz1108 tarafından oluşturulan MİYOM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 369 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı MİYOM
Konbuyu başlatan btldnmz1108
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ay az kaldı kız 😍😍. Sen karar verdin mi doğuma
Mrb canım şuan nts ye bağlı yazıyorum 🤣 35. Haftaya girmişim bebek 2.500 kilo iri bebek olduğu için sezeryana karar verdik doktorla sancı varmı diye nts ye yolladı bayramdan sonraki hafta sezeryana alırız dedi ben 33 hafta biliyordum ama 35. Haftaya girmişim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mrb canım şuan nts ye bağlı yazıyorum 🤣 35. Haftaya girmişim bebek 2.500 kilo iri bebek olduğu için sezeryana karar verdik doktorla sancı varmı diye nts ye yolladı bayramdan sonraki hafta sezeryana alırız dedi ben 33 hafta biliyordum ama 35. Haftaya girmişim
Kız sen benden önce mi doğuracaksın şimdi olamaz hayır 😂😂. Benden bayramdan sonra ama hangi hafta belli değil 😂😂 . Yarın da bana bir şey der umarım doktorum ay stres yaptım şimdi . Sezaryan istiyordun zaten sevindim senin adına ❤️

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum randevu saat kaçta

Kız sen benden önce mi doğuracaksın şimdi olamaz hayır 😂😂. Benden bayramdan sonra ama hangi hafta belli değil 😂😂 . Yarın da bana bir şey der umarım doktorum ay stres yaptım şimdi . Sezaryan istiyordun zaten sevindim senin adına ❤️
Vallaha bende şasirdim biliyor musun ben 33 + 4 biliyorum yani program öyle gösteriyor ama doktor 35. Haftaya girmişsin dedi aynen bende sezeryan istiyordum işte şimdi haftaya gene gelicem 36. Haftada sezeryan için gün veririz sana dedi 38. Haftada alıyormuş sezeryani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seninde belli olur bence yarın içimden bir ses bayramda. Sonraki hafta senide sezeryana alicaklar gibi geliyor 🤗🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallaha bende şasirdim biliyor musun ben 33 + 4 biliyorum yani program öyle gösteriyor ama doktor 35. Haftaya girmişsin dedi aynen bende sezeryan istiyordum işte şimdi haftaya gene gelicem 36. Haftada sezeryan için gün veririz sana dedi 38. Haftada alıyormuş sezeryani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seninde belli olur bence yarın içimden bir ses bayramda. Sonraki hafta senide sezeryana alicaklar gibi geliyor 🤗🤣
Ay yok benim ki inat etti 37 de gel öyle gün vereceğiz diyor yav benim 37. Hafta bayrama denk geliyor hastane mi açık olur o zaman 😂😂. Bakalım yarın yeniden konuşayım doktorla şu kızçeyi kucağıma almam için can atıyorum . Bizim 39 da alırız demişti bakalım .

Maşallah canım gelişimi iyi demek ki miniğin ❤️. Çok heyecanlı sana gün verince 35 hafta geçti ya o verdiği gün sana şimdi bir yıl gibi gelecek 😂😂

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ay yok benim ki inat etti 37 de gel öyle gün vereceğiz diyor yav benim 37. Hafta bayrama denk geliyor hastane mi açık olur o zaman 😂😂. Bakalım yarın yeniden konuşayım doktorla şu kızçeyi kucağıma almam için can atıyorum . Bizim 39 da alırız demişti bakalım .

Maşallah canım gelişimi iyi demek ki miniğin ❤️. Çok heyecanlı sana gün verince 35 hafta geçti ya o verdiği gün sana şimdi bir yıl gibi gelecek 😂😂
Evet yaaa geçmez şimdi zaman nts den çıktım doğum sancılarım başlamış evet canım beni 10 gün sonraya gene çağırdı muhtemelen senide cagirir ozama. Gün verir bayrama kadar yani sanada

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız ciddi misin nts de sancılar kaç çıktı ki doğum sancıları başlamış ay senin minikte aceleci olacak desene . Hadi hayırlısı olsun kuzum o zaman. Sağ Salim kucağımıza alalım inşallah prensesleri 🤲🏻
Evet yaaa geçmez şimdi zaman nts den çıktım doğum sancılarım başlamış evet canım beni 10 gün sonraya gene çağırdı muhtemelen senide cagirir ozama. Gün verir bayrama kadar yani sanada

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kız ciddi misin nts de sancılar kaç çıktı ki doğum sancıları başlamış ay senin minikte aceleci olacak desene . Hadi hayırlısı olsun kuzum o zaman. Sağ Salim kucağımıza alalım inşallah prensesleri 🤲🏻
Ayyy sayisidami var ben sormadım oda söylemedi kaç çıktığını ama başlamış dedi şimdi artık son eksiklerimi almak için çarşıya çıkıyorum birdaha çıkamam bir bakarsın 38 ide beklemez🤣🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayyy sayisidami var ben sormadım oda söylemedi kaç çıktığını ama başlamış dedi şimdi artık son eksiklerimi almak için çarşıya çıkıyorum birdaha çıkamam bir bakarsın 38 ide beklemez🤣🤭
Ahahahha evet canım normalde var yani nts kağıdında 20 30 40….. diye gidiyor bu sayılar . Al al ben almıyorum bir şey 😂😂 doktorun bir tanesi erkek görüyorum dediğinde beri vazgeçtim almaktan doğsun abisinin ortak renk yeni doğanları var onları bir giysin doğumdan sonra cinsiyete göre alınır 😂😂

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar