Moralim bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Moralim bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,140 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim bozuk
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

...

Moderator
Mod
rank
Dediğim gibi dua et için ferah tut sadece 🥰
Teşekkür edetim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

28 den, sonra çok demeye başladıilj dediğinde risksiz bir fazlalık diyordu 32 den sonra risk arttı ama sıktısız 39+3te kendi sancımla doğumum başladı

Bu ne biçim bir Türkçe ya ben okurken zorlandım kendi yazdığımı 😂😂😂😂
İnşaAllah bende zamanımda doğururum canım.O türkçeyi ben okudum ve anladım canım👍

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar güzel anneler.Bugün kontrolüm vardı.Doktorum suyumun fazla olduğunu ve erken doğum riski olduğunu söyledi.kafam allak bullak.Canımsıkkın.Dualarınızı bekliyorum.😞😞
Cnm bana da ilkinde suyu fazka dediler üçüncüdede cok asagıda dogum erken olur dediler. Çok sükür hiç de bi sıkıntı olmadı sen içini ferah tut Allah de yeter. Rabbim gününü saatini bilir. Fazla sıkıntı yaparsanda stresten erken doğurursun

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş oksun cnm üzülme desemde biliyorum nasıl hissettiğini benimde erken doğum riskim var Allah tardımcımız olur inşalla🤲

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar güzel anneler.Bugün kontrolüm vardı.Doktorum suyumun fazla olduğunu ve erken doğum riski olduğunu söyledi.kafam allak bullak.Canımsıkkın.Dualarınızı bekliyorum.😞😞
Canım kendini fazla sıkma benim de suyum fazla hatta suyum un fazla olduğu detaylı ultrason dan beri söylüyor lar şeker yüklemesi falan yaptırdım şeker çıkmadı doktorum tatlı ve unlu mamülleri den uzak dur dedi ilk iki kızım da da tam aksine suyum azdi hatta ilk doğumu mu suyum olmadığı için acil sezeryan a alındım 36 haftalık di ama gelişimini tamamlamış ti Rabbim hakkımız da hayırlısını nasip etsin inşallah hepimiz sağ salim kurtuluruz bebeislerimiz i kucağımıza alırız inşallah 🤲☺️🌹 dediğim gibi sen moralini bozma herşeyde bir hayır vardır

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş oksun cnm üzülme desemde biliyorum nasıl hissettiğini benimde erken doğum riskim var Allah tardımcımız olur inşalla🤲
Amiiin.Sağol canım

Allah büyük canım canını sıkma Rabbim yardımcın olsun şifa versin
Amiiiin.Teşekkür ederim canım

Canım kendini fazla sıkma benim de suyum fazla hatta suyum un fazla olduğu detaylı ultrason dan beri söylüyor lar şeker yüklemesi falan yaptırdım şeker çıkmadı doktorum tatlı ve unlu mamülleri den uzak dur dedi ilk iki kızım da da tam aksine suyum azdi hatta ilk doğumu mu suyum olmadığı için acil sezeryan a alındım 36 haftalık di ama gelişimini tamamlamış ti Rabbim hakkımız da hayırlısını nasip etsin inşallah hepimiz sağ salim kurtuluruz bebeislerimiz i kucağımıza alırız inşallah 🤲☺️🌹 dediğim gibi sen moralini bozma herşeyde bir hayır vardır
Amin canım.sağol.Bendede şeker yok.Doktor heran sancın gelebilir deyince korktum.Kaç haftslıksın.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar