Moralim bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Moralim bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,138 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim bozuk
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Hayırlı akşamlar güzel anneler.Bugün kontrolüm vardı.Doktorum suyumun fazla olduğunu ve erken doğum riski olduğunu söyledi.kafam allak bullak.Canımsıkkın.Dualarınızı bekliyorum.😞😞
Çok geçmiş olsun canım sağ salim kucağına alırsın zamaninda gelir inşallah 🤲 moralini yüksek tutmaya çalış bebiş etkilenmesin canım ⚘

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar güzel anneler.Bugün kontrolüm vardı.Doktorum suyumun fazla olduğunu ve erken doğum riski olduğunu söyledi.kafam allak bullak.Canımsıkkın.Dualarınızı bekliyorum.😞😞
Canim saglicakla kucağına al ins sikma canini. Normalde sekerli karbonhidrat li seyleri yemezsen ve meyveyide sinirlarsan düzeliyor diye dinlemistim doktordan. Diyet yapacaksin anlayacagim . Meyveninde sekeri zararli dikkat et azalt cnm duzelir ins

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş olsun canım inşallah en yakın zamanda normale döner 🙏❤️
Amin canım sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım sağ salim kucağına alırsın zamaninda gelir inşallah 🤲 moralini yüksek tutmaya çalış bebiş etkilenmesin canım ⚘
İnşaAllah canım sağol

Canim saglicakla kucağına al ins sikma canini. Normalde sekerli karbonhidrat li seyleri yemezsen ve meyveyide sinirlarsan düzeliyor diye dinlemistim doktordan. Diyet yapacaksin anlayacagim . Meyveninde sekeri zararli dikkat et azalt cnm duzelir ins
Sağol canım dikkat etmeye çalışıyordum ama yinede suyum fazla.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Moralini bozma cnm bzim bı arkadaşın da suyu fazlaymış.. normal doğum değil sezeryan oneriyor doktoru ama duzelirse normal doğum olacakmış.. sen sıkma canını dikkat et kendine dua et rabbim seni duyacaktır .. içini feraht tutmaya çalış insalah bebeginde sağlıkla dünyaya gelir 😊🤲🤲

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar güzel anneler.Bugün kontrolüm vardı.Doktorum suyumun fazla olduğunu ve erken doğum riski olduğunu söyledi.kafam allak bullak.Canımsıkkın.Dualarınızı

Slm canim.bende ayni sekildeyim.. suyum cooook fazla... ve bebegimin ayaginda sorun da var 😔 rabbim dermansiz dert vermesin
Kafaya takmayın bana suyun az ayagi kısa ozurlu doğacak neler neler dediler ya... boşuna stres yapıp kendimize bebeğinize üzmüştüm beslenmesine dikkate din üzülmeyin ger şey iyi olacak bunu unutmayin

...

Moderator
Mod
rank
Moralini bozma cnm bzim bı arkadaşın da suyu fazlaymış.. normal doğum değil sezeryan oneriyor doktoru ama duzelirse normal doğum olacakmış.. sen sıkma canını dikkat et kendine dua et rabbim seni duyacaktır .. içini feraht tutmaya çalış insalah bebeginde sağlıkla dünyaya gelir 😊🤲🤲
Amin canım sağol.Hep dua ediyorum sağlıkla vaktinde gelsin diye.Ben sezaryeliyim.

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Sana ne iyi geliyor arastir onu uyhula tuket... takma... ben bebeğinin sağlıkla dünyaya geleceğine inanıyorum... ya varya beni. Bebeğim için neler demişlerdi bir ayağı bir ayagindna kısa ozurlu... kilosu çok azdı neler neler... uzmeyintadli canininizi stres yapmayın lutfen her sey iyi olucak

...

Moderator
Mod
rank
Kafaya takmayın bana suyun az ayagi kısa ozurlu doğacak neler neler dediler ya... boşuna stres yapıp kendimize bebeğinize üzmüştüm beslenmesine dikkate din üzülmeyin ger şey iyi olacak bunu unutmayin
Sağol canım

Sana ne iyi geliyor arastir onu uyhula tuket... takma... ben bebeğinin sağlıkla dünyaya geleceğine inanıyorum... ya varya beni. Bebeğim için neler demişlerdi bir ayağı bir ayagindna kısa ozurlu... kilosu çok azdı neler neler... uzmeyintadli canininizi stres yapmayın lutfen her sey iyi olucak
Sağol canım araştıracağım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar