Moralim bozuluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Moralim bozuluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,446 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim bozuluyor
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Başka bebişlerle kıyaslarsan daha çok üzersin kendini. Sen sadece kendi çocuğuna bakmalısın karşılaştırma yapma bebeğinin sağlıklı olmasının tadını çıkary
2030 gr Dı cnm 32 haftalıkken
MashAllah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıklı olsunda canm kilo alınır gece yatmadan ballı süt iç
Sanirim artik oyle yapcam sabah aksam Bali sut yapim

Başka bebişlerle kıyaslarsan daha çok üzersin kendini. Sen sadece kendi çocuğuna bakmalısın karşılaştırma yapma bebeğinin sağlıklı olmasının tadını çıkart ☺️
Cok sukur saglikli Tabi diger bebeklerle sey yapmiyorum sonucta her bebek her Anne ayni degil iste onun yasindakiler 1.800 yaa Bnde diyorum Acaba ne yapsam oda kilô alsa

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
MashAllah

Cok sukur saglikli Tabi diger bebeklerle sey yapmiyorum sonucta her bebek her Anne ayni degil iste onun yasindakiler 1.800 yaa Bnde diyorum Acaba ne yapsam oda kilô alsa
İnşallah bu sonraki kontrolünde bebeğinde istediğin gibi tedirginliklerini giderecek ilerlemeyi görürsün. Meyve sebze olabildiğince vitaminli sağlıklı beslen normal ekmek yerine tam buğday yada kepekli tercih et ballı süt iç yoğurdunu kefirini bol bol tüket yulaf lapası yemeyi dene kalorisi yüksek ama sağlıklı kalori bebeğe çok faydası olur kuruyemiş yiyebilirsin hem içerik olarak hemde senin beslenmen dinç olman için sağlıklı yağlar. Herşeyin fazlası zarar bi sonraki kontrolünde sevinçli haberini bekliyorum ☺️☺️

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
MashAllah

Süt güzel sanırım bi zararıda yok sağlıklı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar