Moralim çok bozuk kızlar 😞😞😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk kızlar 😞😞😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,044 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk kızlar 😞😞😞
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Dün gece sabaha kadar emdi sabah 3 saat uyandirmadim ki sütüm biriksin diye ama göğüslerim yumuşacık hala sütüm kesildi diye korkuyorum şimdi mama vermek zorunda kaldım 50 ml hemsini tüketti 29 günlüğüz çok moralim bozuk sütüm kesilecek diye 😭😭
Sıcak duşa girmeyi dene iyi geliyo hatta saçlarını tara gögüs üzerine yada masaj yap boş olsa BİLe mutlaka emzir

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Dün gece sabaha kadar emdi sabah 3 saat uyandirmadim ki sütüm biriksin diye ama göğüslerim yumuşacık hala sütüm kesildi diye korkuyorum şimdi mama vermek zorunda kaldım 50 ml hemsini tüketti 29 günlüğüz çok moralim bozuk sütüm kesilecek diye 😭😭
40 dan sonra düzelecek dert etme. Oda uyucak sende uyucaksın o zaman sütün birikecek. Şimdi gazı sancısı oluyo uyumuyo sürekli acıkıyo uyumadıgı için. Sende uyumadıgın için hormınların düzene girmedi daha. Az daha sabır bu süre zarfında arada mamada ver aç kalırsa gelişemez

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 ay mama verdim bi ogun canim sutum azdı ama cogaldı 6 aylık olacak hala emiyor hastalandı o ara emmedı el gıda ya basladim ama sureklı emzırdım simdi sutum var ek gıda vermiyorum biraz azimli ol pes etme emzırecem doyacak sutum var diye dusun hep
Sanki herkez mama vermiyormu diyorum bazen nolacak moral bozmak istemiyorum ama işte insan dayanamiyor yinede
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Catlamısmıydı canım
Evet canim bide işte alisma süresi falan oluyor yani

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sanki herkez mama vermiyormu diyorum bazen nolacak moral bozmak istemiyorum ama işte insan dayanamiyor yinede
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canim bide işte alisma süresi falan oluyor yani
Mama verebilirsin canım o senin yetersiz kaldıgın anlamına gelmiyor ama sutun kesilir mama ile devam edersen bebegın anne sutu kadar saglıklı beslenmiş olmaz bagısıklıgı zayıf olur mama hazırlaması zor olur emzirmek kadar kolay Olmaz sen gogusunum yumusak olmasına takılma moralini duzelt emzirmeye bak

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun Canım morelini bozma ilk başta öyle oluyo benimde olmuştu böyke şeylerde morel çok önemli
Eczaneden humana çayı al 50 tl ye almış tım
Rezene çayı al ikisini karışık iç benim anca öyle geldi sütüm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar