Sorum var moralim cok bozuk kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan moralim cok bozuk kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,727 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı moralim cok bozuk kızlar
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
benim gorumcemin oglunun sunnet mevlutu olacak oraya gidecem eşim dun yanima geldi ne göturmemiz gerekiyo diye sordu bende sen mi vereceksin baban annen ne verirsr onu göturecez sonuçta biz beraberiz dedim eşimde hayir ben göturecem dedi bende gecen gun dügunumuz vardi o zaman bile babanlar vermesi gerekirken neden vermediler benim cocuklarimin sunnetinde benim annemlerin ablamlariminkini hepsini baban aldi beni insan yerine koyupta gel kizim cocuklarinin sünnetinde bu kadar takildi demediler sunnette takilanlarin hepsini onlar aldi bana gelmediki bende yapim onlara kizmaya bağarmaya küfur etmeye başladi benim annem babam hakkinda saygili konuş haddini aşma falan dedi cek git nereye gidiyosan dedi cok nüzuldum cok kirildim napacam bilmiyorum inaninki bir kere benim yanimda durmadi hep karşimda durdu ben 11 senedir butun zorluklara gögus gerdim ama bi eşimin yaptiklarina söylediklerine gögus geremiyorum
Ah cnm benim eşimdehep karşimda hiç yanımda değil
benim gorumcemin oglunun sunnet mevlutu olacak oraya gidecem eşim dun yanima geldi ne göturmemiz gerekiyo diye sordu bende sen mi vereceksin baban annen ne verirsr onu göturecez sonuçta biz beraberiz dedim eşimde hayir ben göturecem dedi bende gecen gun dügunumuz vardi o zaman bile babanlar vermesi gerekirken neden vermediler benim cocuklarimin sunnetinde benim annemlerin ablamlariminkini hepsini baban aldi beni insan yerine koyupta gel kizim cocuklarinin sünnetinde bu kadar takildi demediler sunnette takilanlarin hepsini onlar aldi bana gelmediki bende yapim onlara kizmaya bağarmaya küfur etmeye başladi benim annem babam hakkinda saygili konuş haddini aşma falan dedi cek git nereye gidiyosan dedi cok nüzuldum cok kirildim napacam bilmiyorum inaninki bir kere benim yanimda durmadi hep karşimda durdu ben 11 senedir butun zorluklara gögus gerdim ama bi eşimin yaptiklarina söylediklerine gögus geremiyorum
Ahh cnm benim eşimde hep karşimda hiç yanımda değil bende eltimle konuşmuyorum hep onu tutuyor 😔

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm malesef geldiğim günden beridir öyle hep onu tutar benimle konuşmuyor sürekli eşimi arayıp duruyo bisey oldumu ona soruyo bende rahatsiz oluyorum eşime söylüyorum diyo saçmalıyorsun o benim yengem ondan nefret etmişim valla
Ne saçmalık ya senin yanında olması gerekirken yengesinin yanımda 😡

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet cnm malesef geldiğim günden beridir öyle hep onu tutar benimle konuşmuyor sürekli eşimi arayıp duruyo bisey oldumu ona soruyo bende rahatsiz oluyorum eşime söylüyorum diyo saçmalıyorsun o benim yengem ondan nefret etmişim valla
Kuuzm benim ya çok üzüldüm elti kelimesi bile kötü taviz verme o kişiye asla gerkeirse al karşına konus

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam kuzum ama eltin olacak kiisyle konuş derim karşına al veya kayinvalidem varsa o konusun pis ara bozan nefret ediyorum ektilerden soğudum 😡
Kaynanamda onu tutuyo ona toz kondurtmaz ben eşimi kaç kere uyardım beni hiç dinlemiyo hiç anlamıyo çok samimi yengesiyle diyo bizim ortam böyle biz yengelwrimizle böyleyiz diyo ztn bu gidişle derim eltime eşimi işi düşünce ariyo ama hergun

Tüm sayfalar yüklendi.