Sorum var moralim cok bozuk kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan moralim cok bozuk kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,723 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı moralim cok bozuk kızlar
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Valla kızlar genel konuşuyorum nasıl katlandiniz ya cidden 🤦🏻‍♀️valla benim eşimin babası da 2 aydır biziml3 kalıyor ama eşim yanımda olup arkamda durmasq bir dkaika durmam oda bunu çok iyi biliyor . Allah'ım yardımcınız olsun valla
Canim.neden sizle.kalyor?.basqa kalacak yeri yokmu senn cocuka bakyorsun birde eşinin babasina bakmak.zor olmuyormu?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canim.neden sizle.kalyor?.basqa kalacak yeri yokmu senn cocuka bakyorsun birde eşinin babasina bakmak.zor olmuyormu?
Tavırları dışında sıkıntı yok , bazen beni delirtse bile sofraya 1 tabak fazla koymak zor gelmiyor ben ne yiyorsam oda onu yiyor sonuç olarak. Sadece hal ve hareketleri hoşuma gitmiyor

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim diyo normal o benin yengem diyo hiç dinlemiyo beni

Benim eşim hiç anlayışlı değil beni dinlemiyor bile
Sende takmıyormuş gibi dene bi müddet veya bende onun kocasına öyle olsam hoşuna gidermi de insanı günaha sokacaklar başka bişi değil

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Sende takmıyormuş gibi dene bi müddet veya bende onun kocasına öyle olsam hoşuna gidermi de insanı günaha sokacaklar başka bişi değil
Eşim diyo sen gereksiz kıskançlik yapiyosun kuruntu yapiyosun takıntı yapmışsin ya diyorum biraz mesafe koy psikolojim bozulmuş valla onlar yüzünden psikiyatri yede gittim valla

Valla kızlar genel konuşuyorum nasıl katlandiniz ya cidden 🤦🏻‍♀️valla benim eşimin babası da 2 aydır biziml3 kalıyor ama eşim yanımda olup arkamda durmasq bir dkaika durmam oda bunu çok iyi biliyor . Allah'ım yardımcınız olsun valla
Amin amin bende kaynanam kayinpederle yasiyom düşün artik

Tüm sayfalar yüklendi.