Sorum var moralim cok bozuk kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan moralim cok bozuk kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,761 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı moralim cok bozuk kızlar
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Kaderimiz aynı desene 😓 benimde eşim hiçbir şekilde yanımda durmadı bu 3 sene boyunca ve hâlâda durmuyor 😓ayrı eve çıkmak için baba evine gittim 1 hafta orda kaldım beni 1 gün bile aramadı beni boşahacaktı ailesini bize tercih etti ve ben kızım 1 yaşında olduğu için ve babam üzülmesin diye geri geldim 😓😓hiçbir şekilde yanımda durmuyor mesela annesi yada kız kardeşi bişey yapıyor bana laf falan atıyorlar eşime söylüyorum üstüne bana laf atıyor onalrı haklı çıkarıyor 😓😓
Of of bende ayrı eve çıkmak istiyorum ama borcumuzdan dolayı çikamiyoruz mecbur kaldik

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kaderimiz aynı desene 😓 benimde eşim hiçbir şekilde yanımda durmadı bu 3 sene boyunca ve hâlâda durmuyor 😓ayrı eve çıkmak için baba evine gittim 1 hafta orda kaldım beni 1 gün bile aramadı beni boşahacaktı ailesini bize tercih etti ve ben kızım 1 yaşında olduğu için ve babam üzülmesin diye geri geldim 😓😓hiçbir şekilde yanımda durmuyor mesela annesi yada kız kardeşi bişey yapıyor bana laf falan atıyorlar eşime söylüyorum üstüne bana laf atıyor onalrı haklı çıkarıyor 😓😓
Allah ıslah etsin böyle yapacaktı niye evleniyor bu erkekler anlamıyorum 🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Of of bende ayrı eve çıkmak istiyorum ama borcumuzdan dolayı çikamiyoruz mecbur kaldik
Allah sabır versin canım Buda bir imtihan rabbim kolaylaştırsın

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
2 yıldır evliyim 3 yilima geçtim kavgalarimiz hep ondan oluyo eşimde biraz olsun mesafe koymuyo
Ben bu erkekleri anlamıyorum kocamda dahil olmak üzere eşlerinin yanında durmaları gerekirken ya abilerinin ya kardeşlerinin yada anne babalarının yanında duruyorlar e o zmaan evlenmeseydin halla halla yaaa 😡😡😡bıktım eşine böyle yapan kocalardan haaa ve kendi kocamdan 😡

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ben bu erkekleri anlamıyorum kocamda dahil olmak üzere eşlerinin yanında durmaları gerekirken ya abilerinin ya kardeşlerinin yada anne babalarının yanında duruyorlar e o zmaan evlenmeseydin halla halla yaaa 😡😡😡bıktım eşine böyle yapan kocalardan haaa ve kendi kocamdan 😡
Niye evleniyorlar ya o zaman kadınların günahına giriyorlar analarının diplerinde otursunlar😡😡😡

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar