Sorum var Moralim çok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,806 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Cidden kusura bakma hadi diğerleri neyse de eşine ne demeli bilemedim nasıl bir dengesiz yaa 🤬🤬 sanki başka birinin çocuğu ne demek napim ya ruh hastası mı 😏😏 olmadı sen kendin kalk git acile bir baktır bakalım nedir ne değildir kimseye minnet etme cidden üzüldüm ya ne demek napim sinir oldum baya 🤬🤬 Allah'ım sana yardım etsin eşine ve diğerlerine de akıl fikir vicdan merhamet insanlık nasip etsin inşallah 🤲
Acilmam başlamış 1 cm kadar varmış kalan belirtilere de idrar yolu enfeksiyonu dedi ama bişey yoktu bende devam eden bir idrar yolu enfeksiyonu var geçmeyen zaten bunu biliyorum temizlenirken
Desinler gülüm sende dersin görüyorum ki kimseden hayır yokmuş bana başta kocamın sonra sizlerin dersin yarın sabah kimseye söylemeden git bence
Gittim akşam acilmam varmış 1cm ilk çocuk bişey olmaz deyip gönderdiler nstde sancı çıkmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğduğunda torunum çocuğum demesini bilirler. Sanki sadece onlara aitmiş gibi. Diğer arkadaşımızın dedigi gibi ambulansla git bekleme sancin kanaman olduğunda.
Gittim dün akşam acilmam varmış

Babanın evinden getirdin herhalde cnm valla kimse ne senden ne bebeğinden kıymetli değil bi sorun olsa da bunlar seni sorumlu tutar ne olsa sen cekiyorsun onlar degil madem çok sıkıntılı insanlarsa at kendini yere ayıl bayıl hastaneye git kimse senden kıymetli değil
Valla doğru diyorsun dün akşam eşimle bu konu için tartıştım işten eve gelirken annesini de alıp gelmiş bana diyor sabahtan deseydin giderdik hastaneye bende bağırdım dedim ya umursamadıniz birinizde diye sana kanamam oldu dedim umursamadin sancım var belim ağrıyor bacaklarım ağrıyor dedim umursamadin diye doktor da 1 cm açıklığın var dedi ama benim bacak ağrılarım hiç geçmiyor idrar yolu enfeksiyonu var deyip toz yazdı daha çok ağrıyor

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Acilmam başlamış 1 cm kadar varmış kalan belirtilere de idrar yolu enfeksiyonu dedi ama bişey yoktu bende devam eden bir idrar yolu enfeksiyonu var geçmeyen zaten bunu biliyorum temizlenirken

Gittim akşam acilmam varmış 1cm ilk çocuk bişey olmaz deyip gönderdiler nstde sancı çıkmadı

Gittim dün akşam acilmam varmış

Valla doğru diyorsun dün akşam eşimle bu konu için tartıştım işten eve gelirken annesini de alıp gelmiş bana diyor sabahtan deseydin giderdik hastaneye bende bağırdım dedim ya umursamadıniz birinizde diye sana kanamam oldu dedim umursamadin sancım var belim ağrıyor bacaklarım ağrıyor dedim umursamadin diye doktor da 1 cm açıklığın var dedi ama benim bacak ağrılarım hiç geçmiyor idrar yolu enfeksiyonu var deyip toz yazdı daha çok ağrıyor
İyi bari hiç değilse için rahat etmiştir bak gülüm sen kendine kıymet vermessen kimse başta eşin sana kıymet vermez

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+2 haftalık hamileyim geçenlerde size sormuştum nişan sarı renk olur mu diye sizde olmaz kırmızı kahverengi olur demiştiniz aksaminda o renkte bir akıntım oldu eşime bu durumu anlattım hastaneye felan gidelim demedi bu aralar belimin bacaklarımın ağrısından duramıyorum gece sancılarım çok oluyor bir donupte bana yardım etmiyor benimle aynı haftada olan bir kadında benim gibi gece sancıları varmış senin acilman var günün gelmiş demiş doğuma almışlar eşime bunu anlattım az önce arayıp e iyi napim dedi evde mi doğurayim dedim doğur dedi dün kaynanama anlattım böyle böyle akıntı geldi sancılarım var diye o da dedi normal olabilir anne dedim ya nisansa yok değildir iltihaptir dedi gorumceme mesaj attım onun bebeği doğalı 40 gün felan oldu o çevrimici olduğu halde hiç cevap vermedi ne yapmalıyım kızlar hiç bilmiyorum moralim çok bozuldu kimse ilgilenmiyor biride demiyor ki hastaneye gidelim yok nasıl oldun demiyor sanki bu çocuk tek benim moralim çok bozuk 😔
Gelde sinirlenme şuursuzlar. Canım sabah kendin bir git baksın doktor bunların eline kalırsan dedikleri gibi evde doğurursun. Ay bu erkekler ne şeyler ya of. Bak misal ben 36+5 oldum bebeğimin kafası şuan tam kasıklarımda her an doğum olabir bende tek başıma iki çocukla evdeyim ne sorumsuzlar ya Allah ıslah etsin hadi kaynanan eski kafa gorumcen gebermis mi bı 5 dakika yazsa ne olur eşin işten gelince götürse. Ya havle ya havle

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36+2 haftalık hamileyim geçenlerde size sormuştum nişan sarı renk olur mu diye sizde olmaz kırmızı kahverengi olur demiştiniz aksaminda o renkte bir akıntım oldu eşime bu durumu anlattım hastaneye felan gidelim demedi bu aralar belimin bacaklarımın ağrısından duramıyorum gece sancılarım çok oluyor bir donupte bana yardım etmiyor benimle aynı haftada olan bir kadında benim gibi gece sancıları varmış senin acilman var günün gelmiş demiş doğuma almışlar eşime bunu anlattım az önce arayıp e iyi napim dedi evde mi doğurayim dedim doğur dedi dün kaynanama anlattım böyle böyle akıntı geldi sancılarım var diye o da dedi normal olabilir anne dedim ya nisansa yok değildir iltihaptir dedi gorumceme mesaj attım onun bebeği doğalı 40 gün felan oldu o çevrimici olduğu halde hiç cevap vermedi ne yapmalıyım kızlar hiç bilmiyorum moralim çok bozuldu kimse ilgilenmiyor biride demiyor ki hastaneye gidelim yok nasıl oldun demiyor sanki bu çocuk tek benim moralim çok bozuk 😔
Kusura bakma ama ağzımı bozucam sinirim bozuldu. Çünkü bu adamlara koymak ne kadar kolay geliyor Ya. Bu çocukların sorumluluğunu sadece kadinlarmi yüklenecek zaten doğum ölümle aynı şey Allah. Böyle vicdansız adamlara bu doğumda çekilen sancı kadar acı versinlerki anlasınlar. 😡😡😡
Ayrıca kaynana dediğin şeytan dilidir heleki bu zamankiler. De bu kadar da olmaz utanmazlar demiyolarki bu kadını hastaneye götürüp baktirayim ya doğumu geldi ya çocuğa bisey olmasın kadına bişey olmasın demesi gerektikleri yerde neler diyolar. Ahin kalmaz Allah fitil fitil çıkarır burunlarindan terbiyesizler

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kusura bakma ama ağzımı bozucam sinirim bozuldu. Çünkü bu adamlara koymak ne kadar kolay geliyor Ya. Bu çocukların sorumluluğunu sadece kadinlarmi yüklenecek zaten doğum ölümle aynı şey Allah. Böyle vicdansız adamlara bu doğumda çekilen sancı kadar acı versinlerki anlasınlar. 😡😡😡
Ayrıca kaynana dediğin şeytan dilidir heleki bu zamankiler. De bu kadar da olmaz utanmazlar demiyolarki bu kadını hastaneye götürüp baktirayim ya doğumu geldi ya çocuğa bisey olmasın kadına bişey olmasın demesi gerektikleri yerde neler diyolar. Ahin kalmaz Allah fitil fitil çıkarır burunlarindan terbiyesizler
Aminnnnn rabbim inşallah o gün kavga etti saydım sıvadım akşam benden önce annesi file gitmiş annesi arayıp diyor deseydin ben götururdum diye bide annesine bağırdım demedim mi kaç günlerdir sancı çektiğimi siz biliyorsunuz diye demedik bırakmadım ama haketti artık yani cidden haketti o gün hastaneye götürdüler ne oğlu ile konuştum ne kendi ile

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ah be canımın içi 🥺 çok ayıp etmişler hele eşinin seni kimseye düşürmeden direk götürmesi lazım. Allah yardımcın olsun kuzum ne yapcan bazi insanlar böyle geri kafalı. Kendin gitsen randevu alıp uzak mı kuzucum hastane

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Ah be canımın içi 🥺 çok ayıp etmişler hele eşinin seni kimseye düşürmeden direk götürmesi lazım. Allah yardımcın olsun kuzum ne yapcan bazi insanlar böyle geri kafalı. Kendin gitsen randevu alıp uzak mı kuzucum hastane
İki dolmusluk yer yakın yerde değildi gittim kavgayla dovusle zaten 1 cm acilman var dedi doğum her an başlayabilir dikkat etmemi söyledi

Lala

Kayıtlı Üye
rank
Bence kararli biri ol.Her zaman onlarin dediyini yapan bir insan olma.kendini sev ,her zaman zeki ol.uzulme .ama wimdi ewini taniyosun onagore onu yola getire bilirsin.boyle olmazki.ciddiye almak lazim konu kucuk biseyde olsa.ben oyle ilgisiz insanlari hic sevmem .Sende sakinlew.doktorunla konuw.ama bundan sonra onagore davran.sozun gecilsin ya.baya rahatlamiw koca.oyle davranki ciddiyetini anlasin.ne demek napiyim.?.wimdiden boyle olursa yarin hic umursamaz.uzulme yolunu ara bul.hayatta her kes ewittir.senide ana dogurdu,onuda.

İki dolmusluk yer yakın yerde değildi gittim kavgayla dovusle zaten 1 cm acilman var dedi doğum her an başlayabilir dikkat etmemi söyledi
Cok dikkatli ol.Allah yardimcin olsun.Insallah yolunda gitsin herseyin.🙏

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kahverengi yada kırmızı akıntı sümüksü bişe geldiyse nişandır benim nişandan 4 gün sonra doğumum oldu ama sancım vs varsa bırak milleti annen falanda yoksa ara ambulansı tek git senin bebeğin oluyo artık annesin anlaşılan o bebeğin tek destekçisi de sen olacaksın ayakta dim dik dur başkalarına boyun etme kendi işini kendin yap ha halamı ilgilenmiyo ver uzaklaştırmayı git anne evine anne evi yokmu çekiniyonmu git devlet sana yardım eder

Rabbim ıslah etsin onları bende senin gibiydim canım 36+5 de kontrole gittim sadece sancım çıktı nst de ve 3 cm açılmam vardı. Mutlaka görün doktora canım ne olur ne olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar