Sorum var Moralim çok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,337 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elnurum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim yaklaşık iki aylık sabahtan akşama kadar uyumuyor psikolojim bozuldu gazını çıkarıyor kendim de çıkarıyorum karnina masaj yapıyorum bisiklet hareketi yapıyorum sırtına masaj yapıyorum ama yok uyumuyor hep kasıyor kendisini uyumak istese de uyuyamıyor gibi rezene de içtim ona da verdim aynı aynı var mi bunları yaşayan uyumamasi hem de gün boyu olağan bir şey mı
Benimki de 20sinde 2 aylık olacak o da aynı gün boyu nefes aldırmıyor memede ne kadar uyursa işte 15-20 dakika ara ara, gazını çıkartsa bile gecede 2 saatte bir uyanıp emip zor uyuyor.Ben huyu böyle herhalde diye düşünüyordum

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de 20sinde 2 aylık olacak o da aynı gün boyu nefes aldırmıyor memede ne kadar uyursa işte 15-20 dakika ara ara, gazını çıkartsa bile gecede 2 saatte bir uyanıp emip zor uyuyor.Ben huyu böyle herhalde diye düşünüyordum
Huyları mı böyle bilmem ama uyumaları lazım uyku düzenleri olacak inşallah zamanla

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim yaklaşık iki aylık sabahtan akşama kadar uyumuyor psikolojim bozuldu gazını çıkarıyor kendim de çıkarıyorum karnina masaj yapıyorum bisiklet hareketi yapıyorum sırtına masaj yapıyorum ama yok uyumuyor hep kasıyor kendisini uyumak istese de uyuyamıyor gibi rezene de içtim ona da verdim aynı aynı var mi bunları yaşayan uyumamasi hem de gün boyu olağan bir şey mı
Arkadaşlar 2 aylık bebeğin düzenli uyku uyumasını beklemeyin daha çok küçük dünyaya alışıyolar anneyi dünyayı keşfediyolar bu ağlama nöbetleri olsun gaz problemleri olsun 3-4 aya kadar bitmiş oluyor zaten hacı hocaya götürüp kendi piskolojinizi etkilemeyin canım demekki senin de bebeğin kolik bir bebek yapıcak birşeyin yok az kalmış geçer bu günler de
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah seninkisi yine iyi benimki iki saat bile uyumuyor günde dediği gece de dahil mi acaba saat hesaplaması olarak
Dahil!

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 2 aylık bebeğin düzenli uyku uyumasını beklemeyin daha çok küçük dünyaya alışıyolar anneyi dünyayı keşfediyolar bu ağlama nöbetleri olsun gaz problemleri olsun 3-4 aya kadar bitmiş oluyor zaten hacı hocaya götürüp kendi piskolojinizi etkilemeyin canım demekki senin de bebeğin kolik bir bebek yapıcak birşeyin yok az kalmış geçer bu günler de
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dahil!
Maşallahı var benimki düzenli uyuyor aslında hep aynı saatlerde ama az gibi geliyor bana

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kendini kasıyor ise gazı var kuzum tam çıkaramıyor gazını damla kullanıyormusin

Tüm sayfalar yüklendi.