Sorum var Moralim çok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,210 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elnurum

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim yaklaşık iki aylık sabahtan akşama kadar uyumuyor psikolojim bozuldu gazını çıkarıyor kendim de çıkarıyorum karnina masaj yapıyorum bisiklet hareketi yapıyorum sırtına masaj yapıyorum ama yok uyumuyor hep kasıyor kendisini uyumak istese de uyuyamıyor gibi rezene de içtim ona da verdim aynı aynı var mi bunları yaşayan uyumamasi hem de gün boyu olağan bir şey mı
Bende senle aynı durumu yaşadım halende yaşıyorum aşırı gazlı ve ağlamaktan maf oldu bebek ya🙄sürekli agliyo karnı taş gibi oluyo çıkarmaya çalışıyorum cikariyo bazende hiç çıkarmıyo n'olacak bilmiyorum rezene çayı da içiyorum kimyon çayı da içiyorum sanki hiç etki etmiyo kendini çok kasıyor uyuyup uyuyup uyaniyo,ve bebeğim 4aylik eskiye göre bı tık iyi tabii🤲🤩

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Yazık canım belki köyde yaşıyor ulaşımı zordur hastaneye bilemedim😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende senle aynı durumu yaşadım halende yaşıyorum aşırı gazlı ve ağlamaktan maf oldu bebek ya🙄sürekli agliyo karnı taş gibi oluyo çıkarmaya çalışıyorum cikariyo bazende hiç çıkarmıyo n'olacak bilmiyorum rezene çayı da içiyorum kimyon çayı da içiyorum sanki hiç etki etmiyo kendini çok kasıyor uyuyup uyuyup uyaniyo,ve bebeğim 4aylik eskiye göre bı tık iyi tabii🤲🤩
Yediklerine de dikkat et canım aşırı gazliymis

Melisa.93

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim yaklaşık iki aylık sabahtan akşama kadar uyumuyor psikolojim bozuldu gazını çıkarıyor kendim de çıkarıyorum karnina masaj yapıyorum bisiklet hareketi yapıyorum sırtına masaj yapıyorum ama yok uyumuyor hep kasıyor kendisini uyumak istese de uyuyamıyor gibi rezene de içtim ona da verdim aynı aynı var mi bunları yaşayan uyumamasi hem de gün boyu olağan bir şey mı
kimyonnnn muhakak dene.benimde 2.5 aylik.kimyon tohumu var ya 1 cay bardagi su 1 tatli kaşigi kimyonu demle gunde 2 kere mamasina kat ver icsin.sonra bana dua et😘benim.bebegim kendi cikariyo gazini kakasini cok sukur.dogdu gunden kip kirmizi oluyordu simdi bildik cocugumun rengi beyazmis😁

ki
Cnm bin anason çayı dene bebeğimde öyleydi onu verdim birazcık etkisi oldu ama hala oda ok
Cnm bin anason çayı dene bebeğimde öyleydi onu verdim birazcık etkisi oldu ama hala oda oyle
kimyon tohumu demle cok cok cok faydali

ki
Cnm bin anason çayı dene bebeğimde öyleydi onu verdim birazcık etkisi oldu ama hala oda ok
Cnm bin anason çayı dene bebeğimde öyleydi onu verdim birazcık etkisi oldu ama hala oda oyle
kimyon tohumu demle cok cok cok faydali
Ay benimki de ya uyutana kadar canım çıkıyor çıkarıyor da aslında gazını ben de yardımcı oluyorum ama yok olmuyor 😟 burda bekleyim de biri bir çare söyler inşallah
kimyon tohumuuu

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
kimyonnnn muhakak dene.benimde 2.5 aylik.kimyon tohumu var ya 1 cay bardagi su 1 tatli kaşigi kimyonu demle gunde 2 kere mamasina kat ver icsin.sonra bana dua et😘benim.bebegim kendi cikariyo gazini kakasini cok sukur.dogdu gunden kip kirmizi oluyordu simdi bildik cocugumun rengi beyazmis😁
Allah iyiliğini versin 🤣🤣🤣🤣 canım ben rezeneyi de öğütüp demliyorum bebeğime de veriyorum kendim de içiyorum dün burda bi arkadaş kullanma dedi genetiği bozuyormus bilemedim kimyon tohumu da var denerim sağol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar