Sorum var Moralim çok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,044 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bir tanem hiç moralini bozma Bana da Larende aynısını yaptılar bu hastanedeki ultrason cihazları gerçekten bozuk hani ben oradaki cihazların hiçbirine güvenmiyorum O yüzden hiç canını sıkma Yarın eğer farklı bir doktor varsa ona gitmeni tavsiye ederim O doktora gitme Yani 9-10 haftalık ultrason kağıtlarına bakıp nasıl bebeğe değerlendirebiliyor Çok saçma bir şey ilk defa duydum hangi doktormuş o Hiç canını sıkma Sonuçta bir şey yaşadın sen sakın sakın sakin ol Yarın bulabilirsen git başka bir doktora görün
Bende ilk defa duydum ve şok oldum ne saçma bir iki var resim oda istedikleri değilde vermediler bn ne yapayım bu zamana kadar hiç sorun yoktu yarn alırlarsa ki İnşallah başkasına da gitmeyi düşünüyorum ama kziinda galiba çok şükür bir sıkıntı yok değil mi canım ? Herkese aynı şeyi dedi doktor bugün herkes ağlayarak çıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç canını sıkma benim oğlumda da son haftalarda gerileme olmuştu 39 da doğurdum ama bebeğin gelişimi 37. Haftaydı
Ya anladım peki organların da vs bir sorun olmdi değil mi ben ondan korktum ya üzüldüm de zayıf olsun minyon olsun iyi olsun yeter yaa

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende ilk defa duydum ve şok oldum ne saçma bir iki var resim oda istedikleri değilde vermediler bn ne yapayım bu zamana kadar hiç sorun yoktu yarn alırlarsa ki İnşallah başkasına da gitmeyi düşünüyorum ama kziinda galiba çok şükür bir sıkıntı yok değil mi canım ? Herkese aynı şeyi dedi doktor bugün herkes ağlayarak çıktı

Ya anladım peki organların da vs bir sorun olmdi değil mi ben ondan korktum ya üzüldüm de zayıf olsun minyon olsun iyi olsun yeter yaa
Yok bitanem küveze bile girmedi şükür. Sende hiç moralini bozma

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Hiç korkma içini rahat tut sağ salim kucağına al inşallah hemde nasıl korkutuyolar beni direk araştırma hastanesine gönderiyordu düşün yani ama çok şükür bişey olmadı
Amin amin inşallah oh şükür çok sevindim canım benim ❤️ inşallah bizde de bir şey olmaz öbür bebeğimde malum çok moralim bozuldu çok üzgünüm 😢 hiç doğru dürüst bişi de demedi

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben Özlem beni tanıyan var içinizde illaki biz depremden önce Malatya'da oturuyorduk benim öbür bebeğim riskli olduğu için ben sürekli perinatolojiye gittim özel doktorlara gittim baktırdım hani bir sorun varsa vesaire yoktu dburaya da geldim bu üçüncü doktora gitmem hepsi ama farklı doktor ikisin de bir sorun çıkmadı bugün gittiğim doktor 35 haftalık dedi o doğru 2 hafta geri çıkıyor dedi ben de geçen gün geldim bir sıkıntı yoktu dedim niye böyle oldu dedim onlar bana lazım değil de 8-9 haftalık olduğu ultrason resimleri lazım ki bebeği değerlendirelim dedi gerileme var mı yok mu iyi mi kötü mü diye çok moralim bozuldu aşırı derecede nst çekildim gösterecektim doktora doktor çıkmıştı doopler istedi ona da gittim saati geçmiş diye pazartesi randevu vardı doktor yarın geleceksin dedi ama ben de 8-9 haftalık çok resim yok ki 16 23 12 falan haftalık ultrason kağıtları var yani doğanşehir'de Doktorlar eski oturduğumuz yerde çok resim falan ultrason kağıdı vs vermiyordu tüm tarama vs herşeyi de yaptırdım daha geçen gün bir şey yoktu yarına üzüntüden ölmezsem iyi ne yapacağım ya kafam çok karıştı çok üzgünüm 35 haftaya kadar hiçbir şey yoktu
Rabb'im şifa versin inşallah sağlıklı doğar meleğin 😔

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Yok bitanem küveze bile girmedi şükür. Sende hiç moralini bozma
Ohh çok şükür ❤️ buna çok sevindim inşallah bizimki de öyle olur ya gerçekten tek duam ya

Özlemincim sakın ol burda kaç kere post açıldım bebeğim iki hafta geri diye onlar yazar sana ama sıkıntı etme her doktora güvenme İnsAllah bişey yoktur normaldir herşey dua ederim sana ben
Ya bana onlar hiç denk gelmedi vAlla inşallah ya insallah sagolasinn Allah razı olsun öbür çocuğum da malum öyle oldu çok korktum üzüldüm ya hiç doğru dürüst bir şey demedi ultrasona baktı direk Allah kahretsin geri de dedi sonra konuşmadı onunla ilglndi bununla bana dooplere GT dedi o p.tesiye nstye girdim oda yarın bakacak işte 😢

Rabb'im şifa versin inşallah sağlıklı doğar meleğin 😔
İnşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim inşallah ya 😢

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ohh çok şükür ❤️ buna çok sevindim inşallah bizimki de öyle olur ya gerçekten tek duam ya

Ya bana onlar hiç denk gelmedi vAlla inşallah ya insallah sagolasinn Allah razı olsun öbür çocuğum da malum öyle oldu çok korktum üzüldüm ya hiç doğru dürüst bir şey demedi ultrasona baktı direk Allah kahretsin geri de dedi sonra konuşmadı onunla ilglndi bununla bana dooplere GT dedi o p.tesiye nstye girdim oda yarın bakacak işte 😢
İnşallah bitanem sen moralini bozma yeter bebeğin etkilenmesin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Hayır kuzum Hiçbir sıkıntısı yok gayet sağlıklı yani Sadece biraz kilosu az da oldu o kadar Onun haricinde ne küveze girdiğini herhangi bir şey oldu hiçbir problem olmadı hiç o Doktora da gitme yani Deli midir nedir

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Masallah ha şükürler olsun inşallah bizimki de öyle olur aklımı karıştırdi bugüne kadar hiç bir şey yoktu çok moralim bozuldu keşke gitmesydim ya keşke çok üzgünüm inanki
Hayır kuzum Hiçbir sıkıntısı yok gayet sağlıklı yani Sadece biraz kilosu az da oldu o kadar Onun haricinde ne küveze girdiğini herhangi bir şey oldu hiçbir problem olmadı hiç o Doktora da gitme yani Deli midir nediMsalal

Tüm sayfalar yüklendi.