Moralim cok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaskoo61_ tarafından oluşturulan Moralim cok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,572 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim cok bozuk
Konbuyu başlatan Yaskoo61_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cennetlık

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
9 haftalik hamileyim kalp atısını duymak ıcın doktora gittim doktor dedı gelısmemıs bebek 6 haftalıkken gıttıgımde kalbi atıyordu attan da muayene etti gene aynı renkli ultrasyon cekıldım onda da 7+3 gunu ölmüs 😔 yarın kurtaj olucam cok kotuyum hem psıkolojıkman hemde mıde bulantım ve karın agrım var dua edin lutfen hamıs anneler bana 🥺😔😔😔
9 haftalik hamileyim kalp atısını duymak ıcın doktora gittim doktor dedı gelısmemıs bebek 6 haftalıkken gıttıgımde kalbi atıyordu attan da muayene etti gene aynı renkli ultrasyon cekıldım onda da 7+3 gunu ölmüs 😔 yarın kurtaj olucam cok kotuyum hem psıkolojıkman hemde mıde bulantım ve karın agrım var dua edin lutfen hamıs anneler bana 🥺😔😔😔
Canım benım cok ıyı anlıyorum senı benımde bebegım 6 haftalıkta kalbı durmusty kurtaj oldum cok sukur 5 aydan tekrar hamıla kaldım su an 31 haftalık senınde olur Allah buyuktur stres yapma canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar