Moralim çok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan Moralim çok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,810 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok bozuk
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye gelicem ama bebek için gelicem falan yazmış bende gelmene gerek yok dedim.Ben kendim baş edebilirim ona minnet etmem bu saatten sonra bu vakite kadar herşeyi kendim yaptım zaten bi maddi boyutu o karşıladı
Asil bundan sonra basılıyor zorluk canım hamileyken ki gibi olmuyor maalesef dogumdan sonra hele bide sana muhtac cocugun varsa cok zor yinede sen bilirsin konusma ama onun da cocugu mecbur bakacak

Eliss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar anlatıp sızı sıkmak istemiyorum ama paylaşacak kimsem yok çok kötüyüm. Eşimle son 4 aydır ayrıyız o annesinde kalıyor maddi olarak her ay kira fatura söylemeden ödüyordu bana da 2000 veriyordu.Baslarda üzülsem de açıkçası artık sevgim bittiği için sıkıntı yoktu benim için 33 aylık oğlumla yaşayıp gidiyorduk.Once kreşe verdim hamileliğimin son zamanları diye çok zor oluyordu.Krese verdikten sonra işte 1500 vericem dedi parayı kesti birşey demedim ben bilerek yaptığını biliyordum.Verdigim kreşte de sürekli hasta oldu terli t shirtle akşama kadar çocuğu tutmuşlar bende sinirlendim göndermedim aldım.1 hafta hastanelerde uğraştım hamile halimle şükür şu an baya toparladı.Normalde doğuma 2 3 hafta kala yanıma birini alacaktı şu an doğuma 6 gün var ve bana çocuğa kim bakacak diye mesaj atmış sabah sabah bütün sinirimi bozdu.Annem köyde okulların açılmasına yakın gelecek zaten çokta umursayan bir anne değil 2 3 gün erken gelipte bakmaz biliyorum önceki doğumumda bile yanımda olmayan insan.Ozelde yapicam doğumumu sezeryan olacak mecbur.Spinal anestezi ile olacaktı ama genel anestezi alsam daha çabuk toparlanır miyim acaba spinalde en az 5 saatte gitmiyor uyuşukluk.Oglumu da götürcem hastaneye kabul ederler büyük ihtimal başhekim yaptıracak doğumumu zaten çok anlayışlı biri.Oglum bezli ve kendi ihtiyaçlarını kendisi göremiyor malesef bu durumda en kolay nasıl baş edebilirim ? Dikiş ağrısı falan korkutmuyor önceki doğumda da kalkıp bebeğe ben bakmıştım refakatçim bakmamıştı hiç gerekirse morfin alırım.
Cnm belden daha iyi
Kızlar anlatıp sızı sıkmak istemiyorum ama paylaşacak kimsem yok çok kötüyüm. Eşimle son 4 aydır ayrıyız o annesinde kalıyor maddi olarak her ay kira fatura söylemeden ödüyordu bana da 2000 veriyordu.Baslarda üzülsem de açıkçası artık sevgim bittiği için sıkıntı yoktu benim için 33 aylık oğlumla yaşayıp gidiyorduk.Once kreşe verdim hamileliğimin son zamanları diye çok zor oluyordu.Krese verdikten sonra işte 1500 vericem dedi parayı kesti birşey demedim ben bilerek yaptığını biliyordum.Verdigim kreşte de sürekli hasta oldu terli t shirtle akşama kadar çocuğu tutmuşlar bende sinirlendim göndermedim aldım.1 hafta hastanelerde uğraştım hamile halimle şükür şu an baya toparladı.Normalde doğuma 2 3 hafta kala yanıma birini alacaktı şu an doğuma 6 gün var ve bana çocuğa kim bakacak diye mesaj atmış sabah sabah bütün sinirimi bozdu.Annem köyde okulların açılmasına yakın gelecek zaten çokta umursayan bir anne değil 2 3 gün erken gelipte bakmaz biliyorum önceki doğumumda bile yanımda olmayan insan.Ozelde yapicam doğumumu sezeryan olacak mecbur.Spinal anestezi ile olacaktı ama genel anestezi alsam daha çabuk toparlanır miyim acaba spinalde en az 5 saatte gitmiyor uyuşukluk.Oglumu da götürcem hastaneye kabul ederler büyük ihtimal başhekim yaptıracak doğumumu zaten çok anlayışlı biri.Oglum bezli ve kendi ihtiyaçlarını kendisi göremiyor malesef bu durumda en kolay nasıl baş edebilirim ? Dikiş ağrısı falan korkutmuyor önceki doğumda da kalkıp bebeğe ben bakmıştım refakatçim bakmamıştı hiç gerekirse morfin alırım.
oğlunu Kabul ederler canm Allah yardımcın olsun inşallah cnm bana düşmez ama eşinin aklını karişrtran biri olmasın

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Cnm belden daha iyi

oğlunu Kabul ederler canm Allah yardımcın olsun inşallah cnm bana düşmez ama eşinin aklını karişrtran biri olmasın
Biri olmadığına eminim zaten çok yoğun işi var avukat kendisi cafe açtı birde gece yarılarına kadar orada instagramina falan da bakıyorum ama inan umrumda değil bende bitti onun hırsı ona minnet duymamam çünkü laf arasında yazmış bunca zaman teo başına kalıp hallettin herşeyi bunu da düşünmüşsündur sen diye hırsından ne yapacağını şaşırdı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm belden daha iyi

Bunca zaman ona minnet duyup aa ne mukemmel adamsin dememi bekledi zaten birşey yapsın ertesi günü yazıyo sen kıymet bilmezsin insan olamazsın falan diye kendi kendine triplere giriyo

Eliss

Kayıtlı Üye
rank
Biri olmadığına eminim zaten çok yoğun işi var avukat kendisi cafe açtı birde gece yarılarına kadar orada instagramina falan da bakıyorum ama inan umrumda değil bende bitti onun hırsı ona minnet duymamam çünkü laf arasında yazmış bunca zaman teo başına kalıp hallettin herşeyi bunu da düşünmüşsündur sen diye hırsından ne yapacağını şaşırdı
Ama seninle hala uğraştığına göre demeki seviyo seni canm işi yüzünden demeki böyle erkek psikolojisi kadınlar gibi değiller ki en ufak zorlukta ne yapacaklarını şaşriyolar

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Böyle değildi ki canım bir dedigimi iki etmez tam bi mükemmel eş diyebilirim hamileliğimin 3. ayından sonra böyle olmaya başladı işinin stresine verdim ama bambaşka bir insan oldu.Bir bakıyorum çok iyi herşeyin en iyisini alır en iyisini yapmaya çalışır ben maddi olarak hiç birşey almıyordum ilk zaman hesabıma gönderiyordu hastane desen hep özele götürdü en iyi hastaneleri araştırdı ama manevi hiç bir desteği yok.Yuz yüze gelince süt dökmüş kedi gibi sesi çıkmaz hiç ama mesajla bazen sataşıyor ona uymuyorum ben cevap vermiyorum bile
Allahım yardımcın olsun cnm ne diyebilirim Allahım ona dogru yolu göstersin Allahım seni bir avazda kurtarsın cnm dualarımız seninle

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Allahım yardımcın olsun cnm ne diyebilirim Allahım ona dogru yolu göstersin Allahım seni bir avazda kurtarsın cnm dualarımız seninle
Allah razı olsun canım 🙏

Ama seninle hala uğraştığına göre demeki seviyo seni canm işi yüzünden demeki böyle erkek psikolojisi kadınlar gibi değiller ki en ufak zorlukta ne yapacaklarını şaşriyolar
Böyle sevgi olmaz olsun canım o kadar yordu ki beni tek gayem çocuklarımı huzurlu bir şekilde büyütmek

Sukran

Kayıtlı Üye
rank
Kendisi durduk yere kavga çıkarıp gitti hep öyle yapıyordu 2 hafta iyi olsa diğer 2 hafta mutlaka birşey bahane edip kavga edip gidiyordu sonra kendisi geliyordu özür diliyordu en son yine öyle yapınca bende tamamen bitirdim hiç bir şekilde barismayacagimi söyledim ve barışmam da.
Allah yardmcn olsun cnm annesi ona kizip yaptigin sey cocuk oyuncagi degil desin ailenin yanina git karina destek demesi gerekir

simge simge

Kayıtlı Üye
rank
allahın izniyle sağlıkla al bebeğini kucağına bnmde 2. sezeryan olalı 5 ay oldu aynen 31 aylık kızım vardı rabbim okdr yardım ettiki 5 saat geçmeden uyuşukluğum geçtiokdr rahat bir doğum olduki anlatamam hemen bebeğimle ve kızımla ilgilendim kızım yanımdaydı ki ben devlette oldum özelin rahatlığı dahi yoktu allah yardım ediyor 2.sezeryan rahattı bence inşallah allah sanada aynı rahatlığı nasip eder ama işin aslına gelirsek oğluna babası eşşek gbi bakmk zorunda sen sonuçta doğuma gireceksin

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardmcn olsun cnm annesi ona kizip yaptigin sey cocuk oyuncagi degil desin ailenin yanina git karina destek demesi gerekir
Sadece babası tepki gösteriyor annesi başta kızıyordu ama hiç biri de demiyo o Kız tek başına napiyo diye aman umrumda da değil rahatım böyle şu doğumu da atlatsam hayırlısıyla
allahın izniyle sağlıkla al bebeğini kucağına bnmde 2. sezeryan olalı 5 ay oldu aynen 31 aylık kızım vardı rabbim okdr yardım ettiki 5 saat geçmeden uyuşukluğum geçtiokdr rahat bir doğum olduki anlatamam hemen bebeğimle ve kızımla ilgilendim kızım yanımdaydı ki ben devlette oldum özelin rahatlığı dahi yoktu allah yardım ediyor 2.sezeryan rahattı bence inşallah allah sanada aynı rahatlığı nasip eder ama işin aslına gelirsek oğluna babası eşşek gbi bakmk zorunda sen sonuçta doğuma gireceks

allahın izniyle sağlıkla al bebeğini kucağına bnmde 2. sezeryan olalı 5 ay oldu aynen 31 aylık kızım vardı rabbim okdr yardım ettiki 5 saat geçmeden uyuşukluğum geçtiokdr rahat bir doğum olduki anlatamam hemen bebeğimle ve kızımla ilgilendim kızım yanımdaydı ki ben devlette oldum özelin rahatlığı dahi yoktu allah yardım ediyor 2.sezeryan rahattı bence inşallah allah sanada aynı rahatlığı nasip eder ama işin aslına gelirsek oğluna babası eşşek gbi bakmk zorunda sen sonuçta doğuma gireceksin
Inş canım ya mecbur bakacak bakarda ama moral bozduktan sonra bakmasın

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ailen destek olmuyorsa eşinin olması lazım boşanma olayı varsa BİLe karnındaki bebek yine ikinizin sonuçta

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar