Sorum var Moralim çok kötü çıldırmak üzereyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Moralim çok kötü çıldırmak üzereyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim çok kötü çıldırmak üzereyim
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemre

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar, 2. Ayımıza bir hafta kaldı gaz sancımızçok fazla ve bu yüzden emmiyo emdiği zaman karnı gurul gurul yavrumun diliyle geri itiyo uykuda vermeye çalışıyorum almıyo delircem az kaldı göğüslerim şişti çok fazla süt birikti napıcam ben şimdi 😔😔
Canım bak ne yap söylüyorum çok deneye memnun kalan arkadaşlarım var ütüyü aç iki havlu al eline birini ısıt birini bebeğin karnına koy çok rahatlayacak dene bunu ilk durmayacak ama rahatlayana kadar yap 5 10 dakika boyunca böyle havluyu koyup ovala geçen sene kışın doğum yaptım bende çok yaşadım bu durumu kesinlikle hemen dene
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar, 2. Ayımıza bir hafta kaldı gaz sancımızçok fazla ve bu yüzden emmiyo emdiği zaman karnı gurul gurul yavrumun diliyle geri itiyo uykuda vermeye çalışıyorum almıyo delircem az kaldı göğüslerim şişti çok fazla süt birikti napıcam ben şimdi 😔😔
Canım hemen bi ılık duş alıp rahatla kendini elinle ama bak kendini sağ siyah uç kısmı varya onu sürekli sağ ama sütün gelene kadar biraz akınca rahatalayacakdın ah kuzum yanımda olaydın da keşke yardım edeydim ya sana her anne yaşıyor bunları ilk sen değilsin kuzum güçlü olmaya bak bak mınağın sana ihtiyacı var

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Canım bak ne yap söylüyorum çok deneye memnun kalan arkadaşlarım var ütüyü aç iki havlu al eline birini ısıt birini bebeğin karnına koy çok rahatlayacak dene bunu ilk durmayacak ama rahatlayana kadar yap 5 10 dakika boyunca böyle havluyu koyup ovala geçen sene kışın doğum yaptım bende çok yaşadım bu durumu kesinlikle hemen dene
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hemen bi ılık duş alıp rahatla kendini elinle ama bak kendini sağ siyah uç kısmı varya onu sürekli sağ ama sütün gelene kadar biraz akınca rahatalayacakdın ah kuzum yanımda olaydın da keşke yardım edeydim ya sana her anne yaşıyor bunları ilk sen değilsin kuzum güçlü olmaya bak bak mınağın sana ihtiyacı var
Öyle ama çok üzülüyorum o emmeyince aç yattı annelik ne kadar değişik bi duyguymuş yaa ❤️😍 teşekkür ederim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Öyle ama çok üzülüyorum o emmeyince aç yattı annelik ne kadar değişik bi duyguymuş yaa ❤️😍 teşekkür ederim
Oy canım benim ya gazdan ememedi seni açlıktan uyuya kaldı vallahı çok kahroldum şuanda 🥺 aç uyumasına ay yavrum benim kız keşke yakın olsaydın vallahı yanlız bırakmazdım seni ya ilk bebeğin mi

alya

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde öyle oluyodu pompa alıp sagdim fazla sütü yoksa ağrısı çok oliyo sende öyle yap gazı geçince emer merak etme bende bunu çok yaşadım

Tüm sayfalar yüklendi.