Moralim sifir dertlesmek istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Moralim sifir dertlesmek istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,516 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim sifir dertlesmek istiyorum
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Amannnn oğlumun parası ben yiyim elin kızı yemesin hepsi ayni
Bunlar üç erkek iki kız kardeşler benim ki ortanci en küçüğü defolup gitmis sürekli para istiyor benim kide ben hallederim ya 6 yıldır kirada sürünüyoruz kuru ekmek istiyorum param yok diyip kestiriyor çocukların boğazından kesip onlara veriyor
Ailesini düşündükleri kadar eşlerini düşünselerdi baş üstünde taşınırlardı.
Umurlanida bile değiliz bana sen kimsin diyor işlerime karışıyorsun ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Koca akıllı olucak neyin nerden geldigi bilecek aliseni tanıyacak benim kocada ayni
Ya diğer kardeşleri de erkek ya onlar hic öyle değiller benim şanssızlığım ya çıldırmak üzereyim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bunlar üç erkek iki kız kardeşler benim ki ortanci en küçüğü defolup gitmis sürekli para istiyor benim kide ben hallederim ya 6 yıldır kirada sürünüyoruz kuru ekmek istiyorum param yok diyip kestiriyor çocukların boğazından kesip onlara veriyor

Umurlanida bile değiliz bana sen kimsin diyor işlerime karışıyorsu

Umurlanida bile değiliz bana sen kimsin diyor işlerime karışıyorsun ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya diğer kardeşleri de erkek ya onlar hic öyle değiller benim şanssızlığım ya çıldırmak üzereyim
Allah yardımcın olsun

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabır versin kocada bir sınav sabret belki doğruyu hakikati görür eşinin cocuklarinin kıymetini anlar inşallah canım insan kaderini yaşıyor evlilikte bir kader sıkma canını bosver
Canim bebeğim üç aylik doğduğundan beri hasta problemli devlete götürüyoruz insan yerine bile koymuyorlar özele götür dedim kuruş param yok bugün tesadüfen kardeşi için kredi çekiyor duydum ya hakkımızı onlara yediriyor zıkkım olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar