Moralim sifir dertlesmek istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Moralim sifir dertlesmek istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,516 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim sifir dertlesmek istiyorum
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Canim bebeğim üç aylik doğduğundan beri hasta problemli devlete götürüyoruz insan yerine bile koymuyorlar özele götür dedim kuruş param yok bugün tesadüfen kardeşi için kredi çekiyor duydum ya hakkımızı onlara yediriyor zıkkım olsun
Walla zaten insan yokluğa değilde varlığı onlara yaşatıp seni eksik bırakmasına üzülüyor benim eşimde öyle malesef üzülme

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim bebeğim üç aylik doğduğundan beri hasta problemli devlete götürüyoruz insan yerine bile koymuyorlar özele götür dedim kuruş param yok bugün tesadüfen kardeşi için kredi çekiyor duydum ya hakkımızı onlara yediriyor zıkkım olsun
Anliyom senide kocaya doğruyu anlatsanda görmez bazı kocalar öyle zor ne deyim Allah doğruya yoneltsin

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Mesela eltimle aynı anda hamileyiz onlara yardım ediyor etsin gözümde yok ama travel sistem bebek arabasını ben alamadım maddiyat yüzünden ama eltim düşünmeden alabiliyor zorumada gidiyor benim eşim 10 kat fazla kazandığı halde

Evinn

Kayıtlı Üye
rank

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mesela eltimle aynı anda hamileyiz onlara yardım ediyor etsin gözümde yok ama travel sistem bebek arabasını ben alamadım maddiyat yüzünden ama eltim düşünmeden alabiliyor zorumada gidiyor benim eşim 10 kat fazla kazandığı halde
İnsan önce karım çocuğum der çünkü kocanın kazandığı paraya Allah zaten senin ve çocuklarının rızkını onun kazancına katıp gönderiyor yani ben erkek olsam eşim çocuklarım derim Allahin emanetleri derim

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Kız ben bebegim inanır mısın bi takım 5li hastane çıkışı aldım onun dışına hic bir şey milletten kullanmış kıyafet istedim almadı diye

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Önce can sonra canan önce kendi evinin geçimini sağlayıp ailesine el atması lazım ihtiyaç sahibiyseler tabi oda
Hiç biri ihtiyaç sahibi değil üç erkek kardeşler abisi bi kuruş kimseye vermez kardeşide ne çalış ne ader kefi nasıl isterse öyle yapar bi para lazim olunca hemen krediye baş vurup verir onlara
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsan önce karım çocuğum der çünkü kocanın kazandığı paraya Allah zaten senin ve çocuklarının rızkını onun kazancına katıp gönderiyor yani ben erkek olsam eşim çocuklarım derim Allahin emanetleri derim
Bana diyor ki sen kimsin ki benim isime karışıyorsun

Esin ne iş yapiyor
Operatör limanda çalışıyor

Lesliiyy

Kayıtlı Üye
rank
Hiç biri ihtiyaç sahibi değil üç erkek kardeşler abisi bi kuruş kimseye vermez kardeşide ne çalış ne ader kefi nasıl isterse öyle yapar bi para lazim olunca hemen krediye baş vurup verir onlara

Operatör limanda çalışıyor
Allah yardımcın olsun inşallah bütün hamile anneler dua edin doğumu yaklaşan anneler özellikle sancı anında edilen bütün dualar geri çevrilmez inşallah bu arkadaşımızada dua edin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar