Moralim sifir dertlesmek istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan Moralim sifir dertlesmek istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,520 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim sifir dertlesmek istiyorum
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel minanin annesi

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Yaşı kaç eşinin canım erkekler çok geç olgunlasiyolar zamanla senin sözünden cikmiycak bak gör doğruyu yanlışı görecek 14 yıllık evli olan biri olarak söylüyorum sabret mutlu günler seni bekliyo rabbim sabredenlerle beraberdir sabret bolca dua et
35 canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaşı kaç eşinin canım erkekler çok geç olgunlasiyolar zamanla senin sözünden cikmiycak bak gör doğruyu yanlışı görecek 14 yıllık evli olan biri olarak söylüyorum sabret mutlu günler seni bekliyo rabbim sabredenlerle beraberdir sabret bolca dua et
Sabrediyorum allah hepimizin yardımcısı olsun

Asel minanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Akılsız koca yüzünden sürünüyoruz 😪😪
Niye gülüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akılsız koca yüzünden sürünüyoruz 😪😪
Walla gülüm afedersiniz tek başına cocuguda yapmıyorsun afedersin onun setinden düşüyor çocuğunu düşünmeyen adam ben asla olmayan ben çocuğumun geleceğini ailesine veerecek yokk canım birak onlar ikinci evreye düştü seninde bir ailen var ve çocukların var onlar için birikim yapacaksın ailen düzgün tasaraflu oraya bura harcamazasaydi şuan borcunuz olmayacak kusura bakma ben kendi aileme bakarım hep senden istiyor diğerleri ne annelerine baksin biraz onlar sen mi tek salak varsın derim dinlemede ben babamın evine giderim yaa ailen biz çocuklar yaa anneler yeter üç kardeşisiniz hep sen mi kredi çekeceksin ben niye sefillik çekeceğim birazda diğerleri yardımcı olsun derim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.