Moralim sıfır kızlar😢😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Moralim sıfır kızlar😢😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,634 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim sıfır kızlar😢😢
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️
Kızlar moralim çok bozuk bi insan öyle bi insan değilse ama öyleymiş gibi söylüyorlar sa insanın zoruna gitmez mi ben yarin bebeğim için alisverişe çıkacaktım eşim telf normal konuşuyorduk bana para verdi ama evde iki yüzü lirası kalmış onuda ben alayım dedim dün de bugün de bana dediki sokaktan toplamıyoruz parayı ben ac gözüymüş gibi anlattı bende tlf kapattım yüzüne ben oyle paracı filn değilim bunu kendi de biliyor ama bana öyle dedi çok zoruma gitti ağlamaktan öldüm uzun oldu ama sizinle paylaşmak istedim
Canım eşlere göre bizim bütün harcamalarımız gereksiz canını sıkma aynı sorunu ilk zamanlar bizde yaşamıştık ben kaç kez kendinden habersiz para biriktirip zor günümüzde çıkarttım o zaman anladı paracı olmadığımı

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar moralim çok bozuk bi insan öyle bi insan değilse ama öyleymiş gibi söylüyorlar sa insanın zoruna gitmez mi ben yarin bebeğim için alisverişe çıkacaktım eşim telf normal konuşuyorduk bana para verdi ama evde iki yüzü lirası kalmış onuda ben alayım dedim dün de bugün de bana dediki sokaktan toplamıyoruz parayı ben ac gözüymüş gibi anlattı bende tlf kapattım yüzüne ben oyle paracı filn değilim bunu kendi de biliyor ama bana öyle dedi çok zoruma gitti ağlamaktan öldüm uzun oldu ama sizinle paylaşmak istedim
Benimki de öyle ben parayı etrafa saçıyorum gibi bana çok ağır şeyler söyler kolay değil bilmem ne de der en son dedim ki malını alınca bana vercen ben ayırcam borç harç alınacak edecek ben ondan iyi idare ettim şimdi yine parayı vermedi bana yine getiremedi sorun bende değil sendeymiş demekki dedim sahada bana çar çur ediyon demedi bir aydır

Emineee

Kayıtlı Üye
rank
Hepsi aynı halt hiç canını sıkma herşeye bisey buluyorlar senin canın burnundayken bile laf söylüyorlar verdikleri para bile batıyor boşver takma

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Yavrum neden ağlıyorsun yaaa uzuyorsun kndini valla bnmde koca öyle yapıyor umrum bile değil gibi davranıyotum sonra gelip kndi verio parayı hasbam

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Boşver takma cnm erkeklerin çoğu para konusunda böyle

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim ablam 1000 tl verdi taki takmak yerine ihtiyaçlarını al diye bikac bişey aldim bebege gerisinede eksik gedikleri aldim tanidigim bebege kıyafet gondermis icinden iki takim Yeni doğan cikti diyo bana bosuna para harcadik cok acele ediyosun almak için bak gondermisler kıyafet ya erkek dogarsa o zaman nolcak bin tldende olduk lan sanki o verdi parası ni 36 haftalik hamileyim her ultrason da soruyorum kiz diyolar bu saatten sonra dönerse de yapcak bisey yok aldigim bi hastane çıkışı 10 lu 3 tanede alt üst takim 3 tane çıtçıtlı body 🤷 sanki 1000 tllik kıyafet almisim gibi davranıyor kendi paralari olmasada konusuyolar bos bos takma hic canim sende benimde bazen azına kürekle vurasim geliyo ama kocadir sonucta 🤣
😂😂😂Ay mervecim sen çok yaşa benimde kürekle vurasım geliyo bazen bu kocalar varya.... Neyse 😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bende para savuran bir tip değilim yavrum cogu seyi kendim diktim kendim yaptim yatağını yorganini elimden geldiğince battaniye ördüm anne yani yatak yaptım letgodan park besik buldum 150 tl ye sıfır ayarında adam bide mama sandalyesi de verdi hebek kuveti kovasi tasi hepsini 30 tlye buldum aldım letgodan öyle olsun sıfır olsun hersey olsun diyen biride deilim ikinci cocuk zaten gerekli olan seyleri aldim gereksizleri almadim yapabildiklerimide kendim yaptim yinede yaranikmuyo 🤣
Valla öyle ya hayır çok bişey de istemiyoruz ama yok yinede laf ediliyor madem öyle bu çocuk için çalışmıyorsan kim için çalışıyorsun di mi ama 😂😂

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Bende para savuran bir tip değilim yavrum cogu seyi kendim diktim kendim yaptim yatağını yorganini elimden geldiğince battaniye ördüm anne yani yatak yaptım letgodan park besik buldum 150 tl ye sıfır ayarında adam bide mama sandalyesi de verdi hebek kuveti kovasi tasi hepsini 30 tlye buldum aldım letgodan öyle olsun sıfır olsun hersey olsun diyen biride deilim ikinci cocuk zaten gerekli olan seyleri aldim gereksizleri almadim yapabildiklerimide kendim yaptim yinede yaranikmuyo 🤣
Bende letgodan sıfır ayarında Bi beşik buldum ama daha almadım geçen gün kaynanama gösterdim baaakk bu beşiği ikinci bebişime aldım dedim kadın azdaha kalpten gidiyrdu😅450 TL ye beşik buldum dedim ki 1 600 liraya kadın fenalaştı eşim dedi hayırdır ne olmuş anneme dedim beşiği gösterdim ve 1600 dedim annen bu hale girdi diye eşim dedi kadınlardan korkulur valla 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boşver kuşum ya takma erkeklerin hepsi aynı bize gelince para yok sende bir gün onu alışverişe çıkar herşeyi al Bi eksik bırakma😃

Son düzenleme:

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Bende letgodan sıfır ayarında Bi beşik buldum ama daha almadım geçen gün kaynanama gösterdim baaakk bu beşiği ikinci bebişime aldım dedim kadın azdaha kalpten gidiyrdu😅450 TL ye beşik buldum dedim ki 1 600 liraya kadın fenalaştı eşim dedi hayırdır ne olmuş anneme dedim beşiği gösterdim ve 1600 dedim annen bu hale girdi diye eşim dedi kadınlardan korkulur valla 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boşver kuşum ya takma erkeklerin hepsi aynı bize gelince para yok sende bir gün onu alışverişe çıkar herşeyi al Bi eksik bırakma😃
Öyle yapacam canım😂

Tüm sayfalar yüklendi.