Moralim sıfır kızlar😢😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Moralim sıfır kızlar😢😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,629 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim sıfır kızlar😢😢
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Aç gözlüysem parayla doyur o zmn 200 ₺ lafını mı ediyosun deseydin .hiç kulağın duymadın cnm mecbur bakacak size .durumunuza göre yap alışverişini.Erkekler Bos boş konuşmak için yaratılmış.üzme kendini.benim eşim bi iki defa çok harcıyosuna getirdi lafı dedim ben okulu bosuna okumadım çalışmama izin vereceksin o zmn kesti sesini bi daha bişey demedi☺️ o da şakasına dedi adam ama pişman ettim iyi oldu😂

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar moralim çok bozuk bi insan öyle bi insan değilse ama öyleymiş gibi söylüyorlar sa insanın zoruna gitmez mi ben yarin bebeğim için alisverişe çıkacaktım eşim telf normal konuşuyorduk bana para verdi ama evde iki yüzü lirası kalmış onuda ben alayım dedim dün de bugün de bana dediki sokaktan toplamıyoruz parayı ben ac gözüymüş gibi anlattı bende tlf kapattım yüzüne ben oyle paracı filn değilim bunu kendi de biliyor ama bana öyle dedi çok zoruma gitti ağlamaktan öldüm uzun oldu ama sizinle paylaşmak istedim
Ya sende bişey mi canım ben doğum yaptım çocuğum hala eksikleri var alamadığımız inan sıkma o güzel canını erkekler hep aynı inan benimki cimri zaten

Tüm sayfalar yüklendi.