Morelim 0

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamile anne tarafından oluşturulan Morelim 0 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,118 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Morelim 0
Konbuyu başlatan Hamile anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bayanmutluu

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gece sahurdayız ve eşimle sohbet ederken birden bire iyice kılığın kaçmış dedi şok oldum ilkkez böyle bir cümle duydum ağzından ağlaya ağlaya uyumuşum yeni uyandım sizinle paylaşmak istedim 😥😥
Giyin süslen makyaj yap onunda suratına bakma bakalım tavrı ne olucak bu kadarda olmaz bence benim 3 çocuğum var ufağı 9 aylık sahura bile uyanıyor hayvanlar ev işleri derken aynaya bile bakamıyorum saç baş dağılmış durumda yani ama eşimden asla böyle bir kelime duymadım daha o bana der boş ver böylede GÜZELSIN diye

Hamile anne

Kayıtlı Üye
rank
Andropoza Girmistir. Zaman zaman hepsine iyi saatte olsunlar geliyor. ara sıra güncellemek gerekiyor bunları. Boşver umursama gece uykudan kalkınca insan biraz sapıtıyor ne dediğini bilmiyor ayıkken aklına gelmeyecek şeyler biranda Ağzından çıkıyor insanın. Üzme kendini
Teşekkürler canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Giyin süslen makyaj yap onunda suratına bakma bakalım tavrı ne olucak bu kadarda olmaz bence benim 3 çocuğum var ufağı 9 aylık sahura bile uyanıyor hayvanlar ev işleri derken aynaya bile bakamıyorum saç baş dağılmış durumda yani ama eşimden asla böyle bir kelime duymadım daha o bana der boş ver böylede GÜZELSIN diye
Hayır benim bu durumumu biliyor hamilelik aşırı derecede yıpratıcı bir o kadar da zor geçiyor şekerden dolayı benim ayaga kalkacak gücüm yok kemiklerim sızlıyor iken elimden gelenin fazlasıyla hizmetini ediyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar gece sahurdayız ve eşimle sohbet ederken birden bire iyice kılığın kaçmış dedi şok oldum ilkkez böyle bir cümle duydum ağzından ağlaya ağlaya uyumuşum yeni uyandım sizinle paylaşmak istedim 😥😥
Ay bu adamlar kendilerine bakmazlar bir de kadına laf söylerler. Dinime küfreden müslüman olsa hesabı yani. O tatlı canını hiç sıkma bebişinde strese girmesin canım sen içinden geliyorsa yaparsın. Zaten biz kadınların başkası için güzel giyineyim bakımlı olayım çabamızı hiç anlamıyorum. Önce kendimiz için yapalım biz değerliyiz çünkü başkaları değil. Aynaya baktığımızda nasıl hissettiğimiz önemli 🥰

Hamile anne

Kayıtlı Üye
rank
Ay bu adamlar kendilerine bakmazlar bir de kadına laf söylerler. Dinime küfreden müslüman olsa hesabı yani. O tatlı canını hiç sıkma bebişinde strese girmesin canım sen içinden geliyorsa yaparsın. Zaten biz kadınların başkası için güzel giyineyim bakımlı olayım çabamızı hiç anlamıyorum. Önce kendimiz için yapalım biz değerliyiz çünkü başkaları değil. Aynaya baktığımızda nasıl hissettiğimiz önemli 🥰
Aynen öyle canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum arada deli akılları geliyor. Belki ailevi, arkadaş çevresi veya iş çevresinde sorunlar vardır. Sen hiç moralini bozma otur konuşmaya çalış dinlemezse yok saymaya başla

Hamile anne

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum arada deli akılları geliyor. Belki ailevi, arkadaş çevresi veya iş çevresinde sorunlar vardır. Sen hiç moralini bozma otur konuşmaya çalış dinlemezse yok saymaya başla
Tabiki olabilir hatta sorarım morelini bozuk farkettiğim an dün herhangi bir sıkıntısı yok tu moreli bayağı iyiydi biliyorum sonuçta 13 yıllık evliyiz ilkkez böyle bir cümle duydum o da durduk yerde patt diye söyledi hayırdır dedim gitti yattı konuşmuyorum şuan kalbim çok kırık inşallah aldatılmıyorumdur 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım rabbim huzur versin inşallah inşallah bidaha böyle bişey olmaz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tabiki olabilir hatta sorarım morelini bozuk farkettiğim an dün herhangi bir sıkıntısı yok tu moreli bayağı iyiydi biliyorum sonuçta 13 yıllık evliyiz ilkkez böyle bir cümle duydum o da durduk yerde patt diye söyledi hayırdır dedim gitti yattı konuşmuyorum şuan kalbim çok kırık inşallah aldatılmıyorumdur 🙏
Yok kuzum hemen öyle düşünme şeytan çok vesvese verir. Eşinin düşüncelerini falan bilemezsin sonuçta birden ağzından çıkmış bulunmuştur belki. Konuşmadan anlayamazsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar