Morelim 0

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamile anne tarafından oluşturulan Morelim 0 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,122 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Morelim 0
Konbuyu başlatan Hamile anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bayanmutluu

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim de evde şu an oruç tutuyor su içmemiş sigara içmemiş bas bas bağırıyor evin içinde zerre umurumda değil uzmanlar istedikleri kadar hamilelere ilgi gösterin hassas davranın desin adam öküz olduktan sonra hiç bir şey fayda etmiyor

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gece sahurdayız ve eşimle sohbet ederken birden bire iyice kılığın kaçmış dedi şok oldum ilkkez böyle bir cümle duydum ağzından ağlaya ağlaya uyumuşum yeni uyandım sizinle paylaşmak istedim 😥😥
Benim eşde uyku sersemi uykuda sevıorum kalkıp hemen dikdik bana bakıor şaşırıor😁canım uykunsersemi ondan olabilir belki

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar gece sahurdayız ve eşimle sohbet ederken birden bire iyice kılığın kaçmış dedi şok oldum ilkkez böyle bir cümle duydum ağzından ağlaya ağlaya uyumuşum yeni uyandım sizinle paylaşmak istedim 😥😥
Canim.ya kafaya takma.benimkide ay iyce şimanlaşdin deye laf carpiyo.kafana takma.karnimda senin bebegini taşiyorum.de erekeklerde oluyo öyle ökuzluk benimkide cok laf sokub sonra uzur diliyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Belki uyku sersemi söylemiştir kuxum . Yada morali sınırı bir şeye bozulmuştur şans laf etmiştir. Ağlama sakın ♥️

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Cnm neden agliyon ki benim eşimde bana diyo bi doğursan sen artik dağıldın maf oldun bittin diyomsanki insan tipinden çıktım diyo yoo normal oyle kolaymı hamilesin esin kötü niyetle söylememiştir cnm yaa sonuçta geçicibi durum bizimki hem öyle doguralimda hayırlıkla bunlar boş şeyler olarak kalır

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sende kendine extra bakim yap ve her firsatta onu aşagila niye buran böyle nuye şuran şoyle diye anlasin nasil bir duygu oldugunu kisasa kisas

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki olabilir hatta sorarım morelini bozuk farkettiğim an dün herhangi bir sıkıntısı yok tu moreli bayağı iyiydi biliyorum sonuçta 13 yıllık evliyiz ilkkez böyle bir cümle duydum o da durduk yerde patt diye söyledi hayırdır dedim gitti yattı konuşmuyorum şuan kalbim çok kırık inşallah aldatılmıyorumdur 🙏
Rabbim sabır ve güç versin 🤲🏻inşallah canım inşallah

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Bı haftada ne oldu da bu şekil davranmaya başladı.. tuhaf geldi .. sende onu takma bakımını yap ona ilgi gösterme o ilgilenir seninle
Bir seye kafayi takmis canı sıkkın maddi de olabilir fakat bu onu haklı çıkarmaz. Stres atacak başka yer bulsun. Oturup konuşun anlamıyorsa kendi yöntemlerinizle cezalandırın.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar