Morelim bozuk.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Təhminə tarafından oluşturulan Morelim bozuk. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,238 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Morelim bozuk.
Konbuyu başlatan Təhminə
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Can Allah saxlasin. Menim 25 yawim var. 1 oglum var 5 yaw yariminda. 6il yarimdi evliyem.o defe yazmwdnki abort oldum eger duz xatielayiramsa. 2ci uwaq isteyirsen canim?
sagol can yox isdeyerek olamisdi men keseye ile dogmusam ona gore cetin dogus olub deye 3 il olmaz mene dogus amma hamile qalmisdim deye saxlayacag idim usagi risk olsa bele amma bos hamilelik idi kese bos idi kese kurtaj elediler seninde balani Allah saxlasin men 2 ilik evliyem

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kizlar iyi akwamlar her kese. Morelim cok bozuk ama 1 yandan da mutlu oldumm ablam 22 haftalik hamileydi. Erken dogum oldu ve durumu krikitki cok korkdum biwey olucal ona diye. Ama cok Wukur her wey iyi. Ya 1 soru sorucam sizin oralardada boyle mal doktorlar varmi acaba. Burda malesef col fazla kotuleri var. Ve onlari Allaha havale ediyorum. 3 gundur kiz sancidan dograniyo agri kesici vurup biweyin yok diyolar. Cocukda iyi diyolar. Ama meyersem cocuk olmuw o yuzden sancisi varmiw. Bakuye geliyodu bawka wehirde kaliyo ablam. Ama yetiwememiw az kalsin yolda dogum yapiyomuw zar zor yolda 1 tane hastane bulup yetiwdirmiwler.
Canım benim nasil oldun🤲🏼

Təhminə

Kayıtlı Üye
rank
sagol can yox isdeyerek olamisdi men keseye ile dogmusam ona gore cetin dogus olub deye 3 il olmaz mene dogus amma hamile qalmisdim deye saxlayacag idim usagi risk olsa bele amma bos hamilelik idi kese bos idi kese kurtaj elediler seninde balani Allah saxlasin men 2 ilik

sagol can yox isdeyerek olamisdi men keseye ile dogmusam ona gore cetin dogus olub deye 3 il olmaz mene dogus amma hamile qalmisdim deye saxlayacag idim usagi risk olsa bele amma bos hamilelik idi kese bos idi kese kurtaj elediler seninde balani Allah saxlasin men 2 ilik evliyem
Allah razi olsun canim. Amin. Allah herkesin balasini saxlasin. Can hee xeyirlisi canim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim nasil oldun🤲🏼
Iyiyim cani sagol sen nasilsin? Eh bende biracik keyifsizim regl oldum. Hani gecikmisti ya birazcik kan gelmisdi filan demistim. Hayirlisi iste. Sen ne yapiyon.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah razi olsun canim. Amin. Allah herkesin balasini saxlasin. Can hee xeyirlisi canim.

Iyiyim cani sagol sen nasilsin? Eh bende biracik keyifsizim regl oldum. Hani gecikmisti ya birazcik kan gelmisdi filan demistim. Hayirlisi iste. Sen ne yapiyon.
Hayırlısı olsun kuzum sıkma canını sakin bende iyiyim aşkım çok şükür seni merak ettim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

❤️

Tüm sayfalar yüklendi.