Morelim bozuk😒

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Morelim bozuk😒 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,556 kez görüntülenmiş, 159 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Morelim bozuk😒
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur
P

Prensesimin annesi

Guest
Vala canım bende anlamdim cok akintim oluyor bide boyle 5gundur sancim oluyor 1yada2 saat suruyor geciyro oyuzden kaynanmda dio yalancı sancidir normaldir esimede oyle dio bizde sesimizi cikartamiyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keske ev alicaklarda bakalim nezmn diger kaynimin evlenmesini bekliyorum o evlense ben cikicam inslah
Rabbim yardimcin olsun insllh sağlıkla alırsın kucagina cnm sen guneydogulumusn bnde de aynı dert vardı kayinim evlenmeden çıkmadım çok şükür bı aydir ayrı ewdym 7 yıl kaynana ile oturdm çekilmez gerçekten

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardimcin olsun insllh sağlıkla alırsın kucagina cnm sen guneydogulumusn bnde de aynı dert vardı kayinim evlenmeden çıkmadım çok şükür bı aydir ayrı ewdym 7 yıl kaynana ile oturdm çekilmez gerçekten
Ben Diyarbakırliyim eşim muş lu ay ben 7yil oturmak istemiyorummm

Herkesde önce su ge

Herkesde önce su gelme diye bişeymi varmış benim suyum gelmedi doğumda ebeler keseyi patlattı ama doğum çoktan başlamışdı

Valla gününde az kalmış doğum sancısı olabilir ben bundan öncekini 38+3 de doğurdum
Vla bilmiyorum cocugA bisey olursa benn ozmann onlarla görüşürüm

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Herkesde önce su ge

Herkesde önce su gelme diye bişeymi varmış benim suyum gelmedi doğumda ebeler keseyi patlattı ama doğum çoktan başlamışdı

Valla gününde az kalmış doğum sancısı olabilir ben bundan öncekini 38+3 de doğurdum
Ya herkeste su gelmiyor ama sancin eger duzenli dakikalar arasinda gelip gidiyorsa dogum basladi demektir buyuklere kızıyoruz ama haklilar biraz evde sancini cek oyle git benm de ilkim 39+2 olduk sancm olursa bende oyle yapicam 5 dk dir bir sanci gelirse gidicem
Benim 5gundur var bi ara 11de basladi saat 3kadar esim hatta dedi gidelim ben dedim yok biraz daha bekliyelim sonra durdu sonra diger gun oyle oldu ozmnda gitmedim dum gene ayni oldum dedim gidicem kaynanam yok dedi ya kim ben gorse dio hala doguramadnmi resmen insani strese koyuyorlar körmüsün karnımı gormuyomusun

Cnm gittinmi sabah nasılsın
Yokk gidemedim malaseff genee esime dedim annesi dedi gene dedi gidip napicaklar sanki araştırmaya gonderecekler bosuna gidersiniz esimde goturmedi sancisi evde çeksin

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Benim 5gundur var bi ara 11de basladi saat 3kadar esim hatta dedi gidelim ben dedim yok biraz daha bekliyelim sonra durdu sonra diger gun oyle oldu ozmnda gitmedim dum gene ayni oldum dedim gidicem kaynanam yok dedi ya kim ben gorse dio hala doguramadnmi resmen insani strese koyuyorlar körmüsün karnımı gormuyomusun

Yokk gidemedim malaseff genee esime dedim annesi dedi gene dedi gidip napicaklar sanki araştırmaya gonderecekler bosuna gidersiniz esimde goturmedi sancisi evde çeksin
Tövbe estağfurullah olurmu hiç bebek bu ya Allahım gösterirsin suyu azalır birşey olur cnm benim Allahım yardımcın olsun ne diyelim

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Tövbe estağfurullah olurmu hiç bebek bu ya Allahım gösterirsin suyu azalır birşey olur cnm benim Allahım yardımcın olsun ne diyelim
Amin inslah yarin 39hafta oluyorum sabahtan beri evi gırgır yaptım dolabin icni temizledim iki defa yürüyüşe ciktim bugun baya bi yoruldum artim

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank

Haklısın canm ama yalancı sancılar onlar geçmezse ve sancı sıklaşırsa git ama sen bilirsin için rahat etsin git bi istersen

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar