Muhteşem 4'lü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Muhteşem 4'lü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 55,287 kez görüntülenmiş, 1,298 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Muhteşem 4'lü
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar moralim çok bozuk kızım yerde sürünürken kolu ters döndü dirseginden çıkmış acile gittim doktor düzeltti ama hala doğru düzgün oynatmıyor. Yavrum çok ağladı 😭😭

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar moralim çok bozuk kızım yerde sürünürken kolu ters döndü dirseginden çıkmış acile gittim doktor düzeltti ama hala doğru düzgün oynatmıyor. Yavrum çok ağladı 😭😭
Kuzum geçmiş olsun birkaç gün öyle devam eder canı acıyordur kuzunun hiç moralini bozma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂 Neyse o gün kafayı bulsan bike normal davran😂😂
Hiçte bile doktor bana ayak uydursun ben doktora niye ayak uyduracam 😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kuzum geçmiş olsun birkaç gün öyle devam eder canı acıyordur kuzunun hiç moralini bozma

Hiçte bile doktor bana ayak uydursun ben doktora niye ayak uyduracam 😂
Sağol Kuzum. İnşallah çabuk iyileşir yavrum. Valla bugün 10 yaş yaşlandım.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sağol Kuzum. İnşallah çabuk iyileşir yavrum. Valla bugün 10 yaş yaşlandım.
Bebeklerin kemikleri, vücutları bizlere göre çabuk iyileşiyor kuzum merak etme ağrıdığı için hareket ettiremez kuzucuk bi ağrı kesici ver istersen

Sohbet muhabbet diye açaydınız ya postu o zaman gelirdik. Böyle dışlanmış gibi hissettim 🤣🤣
Kız diğer postlarda biz dörtlü olarak çok gülüp yazıyoruz o yüzden insanları rahatsız etmemek adına toplanma postu yapalım burda kendimizce kimseyi rahatsız etmeyiz dedik ama olmadı 😂😂

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Bebeklerin kemikleri, vücutları bizlere göre çabuk iyileşiyor kuzum merak etme ağrıdığı için hareket ettiremez kuzucuk bi ağrı kesici ver istersen

Kız diğer postlarda biz dörtlü olarak çok gülüp yazıyoruz o yüzden insanları rahatsız etmemek adına toplanma postu yapalım burda kendimizce kimseyi rahatsız etmeyiz dedik ama olmadı 😂😂
👍 Aynn olmamış 🤣🤣

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun balım en kısa sürede iyileşir inslalah. Kurban olurum onu verene ben 🥺

Neyse artık deneyim oldu bizede 😂😂😂
Uyumuşum kız Mervem 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar