Muhteşem 4'lü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Muhteşem 4'lü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 55,285 kez görüntülenmiş, 1,298 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Muhteşem 4'lü
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Amin kuzum 🤲🏻.
Evet çıktım ball her şey yolunda Allah'a şükür haftaya tekrar kontrol var tek günde 1 tane içtiğim kan ilacını 2 ye çıkardı şükür Kayra da bende de iyiyiz vajinal ağrıyı dedim bebek baskı yapıyor ondan bir de sanırım artık normal doğum poziyonunu almış verteks mi ne o artık kafası doğum kanalına iniyor ondan olur dedi korkulacak bir şey yokmuş şükür suanlik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Miniğimi kalp atışını gösterdi pıt pıt o kadar güzeldi ki 😍😍
Herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim canım umarım daha güzel olur 🥰🙏 Aynn Kuzum bebekler doğum pozisyonuna girince kafalarıyla aşırı baskı yaparlar buda kramp ve sancıya yol açabilir, çok şükür canım az kaldı hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah 🙏♥️
Kalp 💓 💓 atışını duyunca insan bir tuhaf oluyor mükemmel bir Duygu değilmi sence🤭🤭 ayy hamilelik günlerimi özledim 😢😂😂😂

Ev benim onlar gitsin ben rahatımı niye bozayım 😂
😂😂 İkisini birden atmak zor gelir kız 😂😂 en iyisi sen Yuşahanı karnında tutmanın yolunu bul eşini de evden at gitsin 😂😂
maşallah kıskanıyorum valla benim beni düşünecek kimsem yok aha bugünkü ağlama bahanemde hazır 😂😂😂
Vardır kuzum niye öyle diyorsun 😢 kız giloo dur ağlama benide ağlatacak sın 😂😂😂
@Kayra'nın Annesi 👶🏻 kuzum sonuçların nasıl çıktı yemek yedinmi sonunda. 😅
Mervem ya Ayşe Nur hep aç zaten doymaz ki o 😂🤪😂😂

Aman aman canım fazla gulmesinler bebisler dayanamayıp doğar 😂😂
Kuzum gülmekten delirmeye başladılar 😂😂 bebeklerin şimdiye dek doğmamış olması bir mucize zaten 😂😂

Son düzenleme:

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim canım umarım daha güzel olur 🥰🙏 Aynn Kuzum bebekler doğum pozisyonuna girince kafalarıyla aşırı baskı yaparlar buda kramp ve sancıya yol açabilir, çok şükür canım az kaldı hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah 🙏♥️
Kalp 💓 💓 atışını duyunca insan bir tuhaf oluyor mükemmel bir Duygu değilmi sence🤭🤭 ayy hamilelik günlerimi özledim 😢😂😂😂

😂😂 İkisini birden atmak zor gelir kız 😂😂 en iyisi sen Yuşahanı karnında tutmanın yolunu bul eşini de evden at gitsin 😂😂

Kuzum gülmekten delirmeye başladılar 😂😂 bebeklerin şimdiye dek doğmamış olması bir mucize zaten 😂😂
Çok ayıp Ayşenur hep aç ne 😂😂 yemek neden var biz yiyelim diye 😂😍

Aman aman canım fazla gulmesinler bebisler dayanamayıp doğar 😂😂
Kayra duruyor şükür o kadar gülmeye çıkmaması bir mucize 😂😂

Uykuuu en sevdiğim günaydın o zaman 🌹❤️
🤭🤭 tünaydın kuzum

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Yuşa Han'ı içerde tutabildiğim kadar tutmaya çalışıyorum da çocuğun elinde olsa şimdi çıkacak tehditlerle tutuyorum arada kavga ediyoz ben vuruyorum o vuruyor 😂😂😂

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yuşa Han'ı içerde tutabildiğim kadar tutmaya çalışıyorum da çocuğun elinde olsa şimdi çıkacak tehditlerle tutuyorum arada kavga ediyoz ben vuruyorum o vuruyor 😂😂😂
Galip gelen Yuşa ama 😂😂

Müzik açtım Kayra içerde kopuyor 😂😂

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
He ya canımı yakıyor pis çocuk 😂 Ben en son vazgeçip tamam kral sensin diyorum karnıma poposunumu kafasınımı bi bastırıyor top gibi oluyor galibiyet sevinci heralde 😂😂😂
Ahhaha 😂😂 poposu dur kesin 😂😂

Ay bir rüya gordum hamile bir kadın karnının içinden bebeğinin kafasını vs hep görüyordum o kadar ilginçti ki 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar