Muhteşem 4'lü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Muhteşem 4'lü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 55,219 kez görüntülenmiş, 1,298 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Muhteşem 4'lü
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben bugün baya baya sinir krizi geçirdim baya baya hayatımda bir ilk 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kulaklarım çınladı dedim beni anıyorlar gelip bakım😅😅
Neden kriz geçirdin. Hiçte anmadik valla iki lafın arasinda adın gecti hıh , 😂😂

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Diyisın 😂😂 Sinirden zaten bu ara kolum ağrıyor baya rahatsızdım artık patladım ama iyi geldi sanki 😂😂
Ahha kesin kocanı ilk dövüp sonra balkondan sallandieip diri diri toprağa gömdüm demi 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ahha kesin kocanı ilk dövüp sonra balkondan sallandieip diri diri toprağa gömdüm demi 😂😂
Yok o kadar yapmadım ama aşırı bağırıp çağırdım baya biseyleri kırdım döktüm büyük ihtimalle binadakiler delirdi bu dediler Allah'tan polis çağırmadı kapıya gelmediler 🤣🤣 yoksa rezil olacaktık

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok o kadar yapmadım ama aşırı bağırıp çağırdım baya biseyleri kırdım döktüm büyük ihtimalle binadakiler delirdi bu dediler Allah'tan polis çağırmadı kapıya gelmediler 🤣🤣 yoksa rezil olacaktık
Oohh iyi olmuş ona seni delirtmeyi görmüş mu bir 😂😂

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben genelde evde tartışma çıkınca eşyayı değil de eşimin bir yerlerini kırmayı tercih ediyorum 😂😂Allah'tan bana vurmuyor yoksa ben ilk Tokat'ta mefta 😂😂

Ama eşim kuzu gibi oldu baya sakinleşti baya sanki bir melek oldu inanılır gibi değil delirmem lazımmis 😂😂
İlla böyle mi olalım aslan parçası diyeydin 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Oohh iyi olmuş ona seni delirtmeyi görmüş mu bir 😂😂
Arada yapacağım hoşuma gitti aman kavga etme aman salla derken içim baya dolmuş 🤣🤣 Ama karnıma sancı girdi ve bebikte korktu galiba sesi soluğu kesildi o bile delirdi demiştir 😅

Ben genelde evde tartışma çıkınca eşyayı değil de eşimin bir yerlerini kırmayı tercih ediyorum 😂😂Allah'tan bana vurmuyor yoksa ben ilk Tokat'ta mefta 😂😂

İlla böyle mi olalım aslan parçası diyeydin 😂😂
Di mi yok kız sana vurmak ne demek öyle şey olur mu erkek adam dediğin kadına el kaldırmaz 🤗🤗 Ama cidden delirmek lazım arada bunu net anladım artık yeni modum bu 😂😂

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arada yapacağım hoşuma gitti aman kavga etme aman salla derken içim baya dolmuş 🤣🤣 Ama karnıma sancı girdi ve bebikte korktu galiba sesi soluğu kesildi o bile delirdi demiştir 😅
Yaa kurban olurum onu verene ben kesin sen bağırıp çağırınca halsiz dusuyorsuj ya oda halsiz düşmüştüe stresten de sancı girmiştir. 🥺🥺

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kurban olurum onu verene ben kesin sen bağırıp çağırınca halsiz dusuyorsuj ya oda halsiz düşmüştüe stresten de sancı girmiştir. 🥺🥺
Bak o konuda haklısın aşırı bağırıp fazla tempolu hareket edince zaten astım var bende tikandim baya nefes almakta zorlandım sanırsin baya uzun bir yolu koşmuş biranda durmuş gibi oldum 🤣🤣 çocuğun da canını aldım yoruldu 😂😂 yarına kendine gelir belki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar