Muhteşem 4'lü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Muhteşem 4'lü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 55,219 kez görüntülenmiş, 1,298 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Muhteşem 4'lü
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bak o konuda haklısın aşırı bağırıp fazla tempolu hareket edince zaten astım var bende tikandim baya nefes almakta zorlandım sanırsin baya uzun bir yolu koşmuş biranda durmuş gibi oldum 🤣🤣 çocuğun da canını aldım yoruldu 😂😂 yarına kendine gelir belki
Eşin ne tepki verdi peki garibim demiştir lan bunun içine bir anda canavar kaçtı diye 😂😂 bir daha yapmaz işte adam olsun ayağını denk alsın 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Eşin ne tepki verdi peki garibim demiştir lan bunun içine bir anda canavar kaçtı diye 😂😂 bir daha yapmaz işte adam olsun ayağını denk alsın 😂😂
Sessiz durdu bişey demedi dese zaten sanırım baya daha fena olurdu durdu sonra oturdum biraz nefesim daraldı gördü geldi sarıldı su verdi hiç bişey demedi karicim aşkım kalbiim sende falan filan diyor sürekli 🤣🤣🤣 gece picaklarim diye korkuyor galiba 🔪

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sessiz durdu bişey demedi dese zaten sanırım baya daha fena olurdu durdu sonra oturdum biraz nefesim daraldı gördü geldi sarıldı su verdi hiç bişey demedi karicim aşkım kalbiim sende falan filan diyor sürekli 🤣🤣🤣 gece picaklarim diye korkuyor galiba 🔪
Dilim dilim doğrarim seni diyeydin sonra kuş başı yapıp yerim der 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Dilim dilim doğrarim seni diyeydin sonra kuş başı yapıp yerim der 😂😂
Neler dedim onları bile hatırlamıyorum baya ama o agresif adam kuzu oldu artık gözü korktu sanırım 🤣🤣 dedi bunun içinde de laz damarı var galiba 😂😂 oruç tutuyor sigarasiz kalıyor diye ciddi diyorum canımı yiyor hergun aşırı sinirli sürekli bana sarıyor ama biranda patladım elimde bıçak vardı bıçağı aşırı sert tezgaha vurdum bıçağın ucu kırıldı 🤣🤣 baya deli gücü geldi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayarlarını yaptım onun 😂😂😂

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Neler dedim onları bile hatırlamıyorum baya ama o agresif adam kuzu oldu artık gözü korktu sanırım 🤣🤣 dedi bunun içinde de laz damarı var galiba 😂😂 oruç tutuyor sigarasiz kalıyor diye ciddi diyorum canımı yiyor hergun aşırı sinirli sürekli bana sarıyor ama biranda patladım elimde bıçak vardı bıçağı aşırı sert tezgaha vurdum bıçağın ucu kırıldı 🤣🤣 baya deli gücü geldi

Ayarlarını yaptım onun 😂😂😂
😂😂Bu aynı şey gibi olmuş aklıma kendim geldim 😂😂 benim o öküz kocam beni sinir edince ayağına yumruk atmıştım artık nasıl vurduusam o sinirle benim bile kemiğim.acimisti oda 3 4 gün üstüne basamadi acı ve morarmadan o gündür bana dalasmaz 😒

Onlar bundan anlarlar bidaha bende mi yapsam😃😃😃
Vur kafasına kafasına 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Onlar bundan anlarlar bidaha bende mi yapsam😃😃😃
Valla yap adam karşı kuvvet görünce şoka giriyor galiba bizimki düşün tam bir deli toynak o bile süt dökmüş kedi oldu 🤣🤣😂😂

😂😂Bu aynı şey gibi olmuş aklıma kendim geldim 😂😂 benim o öküz kocam beni sinir edince ayağına yumruk atmıştım artık nasıl vurduusam o sinirle benim bile kemiğim.acimisti oda 3 4 gün üstüne basamadi acı ve morarmadan o gündür bana dalasmaz 😒

Vur kafasına kafasına 😂😂
Adamı sakata ayırmışsın daha dalaşır mi 🤣🤣🤣

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla yap adam karşı kuvvet görünce şoka giriyor galiba bizimki düşün tam bir deli toynak o bile süt dökmüş kedi oldu 🤣🤣😂😂

Adamı sakata ayırmışsın daha dalaşır mi 🤣🤣🤣
Ama bende suç yok ben onu o kadar çok uyardım ki damarıma basma elim çok ağır diye ailemizde bile herkes demiştir sinirlendi mi çok kötü tersi diye. Gördü sonunda gününü.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ama bende suç yok ben onu o kadar çok uyardım ki damarıma basma elim çok ağır diye ailemizde bile herkes demiştir sinirlendi mi çok kötü tersi diye. Gördü sonunda gününü.
Ohh ellerine sağlık bunlar ancak böyle akillanir 😂😂 bende şiddete başvurmalıyım sanırım çünkü beni çok bunaltiyor yoruyor saçma sapan şeylerden bana yükleniyor hamile olduğumu unutuyor sürekli hep kendini düşünüyor bence iyi sağlam bir dayağı haketti 😅🤣🤣🤣🔪🔪🔪

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bak mesela hayvan seni aricam dedi şuan arkadaşları ile pes oynuyor acaba ben uyuyunca mi arayacak merak ediyorum kör şeytan git diyie Kırklareli'ne s*c ağzına yüzüne diyor Allah'ım yaa 🤦🏻‍♀️

Ohh ellerine sağlık bunlar ancak böyle akillanir 😂😂 bende şiddete başvurmalıyım sanırım çünkü beni çok bunaltiyor yoruyor saçma sapan şeylerden bana yükleniyor hamile olduğumu unutuyor sürekli hep kendini düşünüyor bence iyi sağlam bir dayağı haketti 😅🤣🤣🤣🔪🔪🔪
Aynen öyle valla kuzum anca kyle anlıyorlar

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bak mesela hayvan seni aricam dedi şuan arkadaşları ile pes oynuyor acaba ben uyuyunca mi arayacak merak ediyorum kör şeytan git diyie Kırklareli'ne s*c ağzına yüzüne diyor Allah'ım yaa 🤦🏻‍♀️

Aynen öyle valla kuzum anca kyle anlıyorlar
Gidip onu pes edene kadar dövmek lazım ya işte mesafeler 🤣🤣 ne demek arkadaş ya bu arkadaşlarını da dövmek lazım arada bıktım onlardan da yeminle 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar