Namaz kılıyormusunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Namaz kılıyormusunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,790 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Namaz kılıyormusunuz
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miral

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar herkese. Hamile olup namaz kılan varmı?
Ben kılıyorum ama bana söylediler sana olmaz dogrumu sizce?
Evet hamileyim bende kılıyorum hatta midem çok kötü bulanıyor sadece farzda olsa kılmaya gayret ediyorum çünkü namaz kılanın bebeği çok sakin ve edepli olur Rabbim herkese kılmayı nasip etsin ama oruç konusunda eğer tutamiyorsa musade var canım.

MIDWİFE

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhaba, öncelikle umarım inşaAllah bebeklerinizi hayırlısıyla kucaklarınıza alırsınız hepiniz. Kusuruma bakmayın konunuza müdahil oluyorum ancak pandemi döneminde gebelere ulaşmam zorlaştığı için bu mesajı buradan yazıyorum sizlere. Ben ebelik öğrencisiyim ve mezun olabilmem için bitirme tezimi bitirmem gerekiyor. Bunun için de belli sayıda gebeye aşağıda linkini paylaşmış olduğum online anketi doldurtmam gerekiyor.
28 hafta ve üzeri ilk doğumunu yapacak gebelerin anketimi doldurmalarına ihtiyacım var, doldurursanız çok mutlu olurum ve çok çok teşekkür ederim sizlere💐
(anketi dolduranların kişisel bilgileri, mail adresleri vs. bize ulaşmamakta bu konuda bir endişeniz olmasın lütfen)

D

Duygu88

Guest
Oturarak kilabilirsin. Ben ilk hamileliğimde hep oturarak kıldım.Simdi ikinciye hamileyim namazımı bırakmıyorum aynı şekilde oturarak kılıyorum. Hasta yatalak insanlar bile kılıyor hamileliği bahane etmeyin boşuna günaha girmeyin hanımlar. Hayırlı Ramazanlar!

M

Miral

Guest
Aleykum selam Nasil sana olmaz ne olmuyor namaz kılıyoruz tabiiki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

tabiki de sağlığınız da bi problem yoksa kılabilirsiniz. insanlar hamileyken değişik hareketler yapiyorla spor diye. namaz kılmak insanoğlu için en sağlıklı şeylerden biri bilimsel olarakta kanıtlanmış birşey. zorlandiginizda oturarakta yapabilirsiniz. Rabbim dergahında kabul etsin inşallah

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar