Namaza bashlayn hamile kadınlar❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Raziyye tarafından oluşturulan Namaza bashlayn hamile kadınlar❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 368 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Namaza bashlayn hamile kadınlar❤
Konbuyu başlatan Raziyye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Çok doğru bir konuya değinmişsin canım namazın sadece hamileyken değil her zaman kılarsan senin için daha iyi olur sonuçta bu farz olan bir şey tabii ki buna karışmak benim haddime değil seninle Allah arasında olan bir şey ama sadece hamileyken değil doğumdan sonra da sürekli kılmaya devam etmen senin ahiretin için önemli
Ben doğuma kadar hep hiç rahatsız olmadan kılmıştım çok şükür gebelikte namaz kılarken hiç rahatsız olmadım en yeter ki içten gelerek iste canım
Elbette Namazı sonuna kadar klmak lazm Rabbim her shekilde izn veriyo hamd olsun🥰🤲🏻🙏🏻

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Aynen namazın hiç bı bahanesi yok hasta isen oturarak bile kilabiliyosun çölde su yoksa bile toprakla teyemmüm abdesti alıp kiliyorsun Allah namaz için hep bi çare bulmuş ne büyüksün Allah'ım 🤲
Evet❤🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben Aile kurmamshdan once hep Rabbime Namazda boyle dua ederdim Rabbim gun o gun olsunki karnmda bebeyimle huzurunda olmayı bana nasib et chok shukur Rabbime aile kurdugum bir ay diyildi hic gebe kaldm ve Karnmdakı bebeyimle Allaha secde ediyorum ya bu aşk tamam başka bir aşk Rabbim isdeyen her kese nasib etsin Allah her kesin gonlune gore versin o yuzden bebeyim benm kabul olunmush Duam hep boyle hayal ediyorum dua ediyordum shukur oldu İnsAllah sag salim gelsin o da İmanlı bir cocuk olsun Hz.Huseyn gibi bana ruyamda verilb adı chunki İnsAllah guzel olur her shey❤🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben Aile kurmamshdan once hep Rabbime Namazda boyle dua ederdim Rabbim gun o gun olsunki karnmda bebeyimle huzurunda olmayı bana nasib et chok shukur Rabbime aile kurdugum bir ay diyildi hic gebe kaldm ve Karnmdakı bebeyimle Allaha secde ediyorum ya bu aşk tamam başka bir aşk Rabbim isdeyen her kese nasib etsin Allah her kesin gonlune gore versin o yuzden bebeyim benm kabul olunmush Duam hep boyle hayal ediyorum dua ediyordum shukur oldu İnsAllah sag salim gelsin o da İmanlı bir cocuk olsun Hz.Huseyn gibi bana ruyamda verilb adı chunki İnsAllah guzel olur her shey❤🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar