Sorum var Napicam ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AnnesininNefesi tarafından oluşturulan Napicam ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 683 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napicam ben
Konbuyu başlatan AnnesininNefesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

AnnesininNefesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler oğlum 2 yaşında ağzına yudum koymuyor sabah kahvaltısı öğlen akşam hiç birsey yemiyor neler yaptım yemesi için oyunlar oynadık hatta açık havada yer diye dışarda parkta bile yedirmeye çalışıyorum 3 gün oldu yemek yemiyor sadece su çok uZuliyorum bana yemek tavsiye eder misiniz tüm yemekleri denedim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Anneler oğlum 2 yaşında ağzına yudum koymuyor sabah kahvaltısı öğlen akşam hiç birsey yemiyor neler yaptım yemesi için oyunlar oynadık hatta açık havada yer diye dışarda parkta bile yedirmeye çalışıyorum 3 gün oldu yemek yemiyor sadece su çok uZuliyorum bana yemek tavsiye eder misiniz tüm yemekleri denedim
Ee önceden de mi böyleydi canım yoksa şu üç gündür falan mı bu şekilde iştah kapandı

AnnesininNefesi

Kayıtlı Üye
rank
Ee önceden de mi böyleydi canım yoksa şu üç gündür falan mı bu şekilde iştah kapandı
Çok yiyen bir bebek değil ama yine çorbasını yer kahvaltısını yapardi şimdi ağzına yudum koymuyor meyveyi çok seviyor. Meyve bile yemiyor 3 gündür. Zayıfladı baya çok endişeliyim. Hasta desem öyle bir durumda yok ateşi yok grip değil

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok yiyen bir bebek değil ama yine çorbasını yer kahvaltısını yapardi şimdi ağzına yudum koymuyor meyveyi çok seviyor. Meyve bile yemiyor 3 gündür. Zayıfladı baya çok endişeliyim. Hasta desem öyle bir durumda yok ateşi yok grip değil
Belki dönemsel Olabilir canım 2 yaş sendromu da yaşayabilir 2 yaş Çünkü tam atak dönemi böyle ona Hani vaatlerde bulunarak yedirmeyi denedin mi Hani sana şunu alırım şuraya giderim buraya götürürüm veyahut da istediği bir oyuncağı al yersen sana bunu veririm biraz çocuğun suyuna gitmek gerekiyor sanırım

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda kaç gün bişey yiyip içmedi deli etti beni🥰 oda iki yaşında bu arada 🥰en son vazgeçtim ısrar etmekten sonra açlığa dayanamadı kendi yedi bence sende çok üstüne gitme kendi haline bırak çok acıkınca yer bence 😘

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
İştah açıcı şuruplar var canım doktoruna git o sana hangisini kullanman gerektiğini söyler mutlaka al kullan

A

Annesinin nefesi

Guest
Belki dönemsel Olabilir canım 2 yaş sendromu da yaşayabilir 2 yaş Çünkü tam atak dönemi böyle ona Hani vaatlerde bulunarak yedirmeyi denedin mi Hani sana şunu alırım şuraya giderim buraya götürürüm veyahut da istediği bir oyuncağı al yersen sana bunu veririm biraz çocuğun suyuna gitmek gerekiyor sanırım
Oy canım neler yaptım havuza gitmeyi teklif ettim parka. Anne kedi miyav dedi gittim hemen kedi sahiplendik sörf bisiler yesin diye yemiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar