Uf kizlar napicam

• Konbuyu başlatan Kizannesi
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kizannesi tarafından oluşturulan Uf kizlar napicam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,824 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uf kizlar napicam
Konbuyu başlatan Kizannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 16 gün önce ilk doğumumu gerçekleştirdim 4,5 sene çocuk istemiyirum eşimde istemiyo korunalim diyorum çok sen benim karımsın ne korunması diyo ay ben napicam boşalmam olur biter diyo yumurtlar ne zaman aktif oluyor veya olmuyor
Kuzum onun daha garanti çözümleri var neden riske giriyorsunuz ki

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar ben 16 gün önce ilk doğumumu gerçekleştirdim 4,5 sene çocuk istemiyirum eşimde istemiyo korunalim diyorum çok sen benim karımsın ne korunması diyo ay ben napicam boşalmam olur biter diyo yumurtlar ne zaman aktif oluyor veya olmuyor
Bende aynı durumdan muzdaribim🤦🤦1 yaşında kızım var ve 32 haftalık gebeyim doğumdan sonra bende korunmayı düşünüyorum ama eşim istemiyor

Canım kendini sakın riske atma seninde kendine göre iraden ve isteğin var çocuğun daha çok küçük başka daha iyi korunma yöntemleri var sağlık ocağına danış sana yardımcı olurlar canım

Esmaa86

Kayıtlı Üye
rank
Valla kocana asla güvenme istemiyorsan kendin cozum bul benim 7 yaşında ve 7 aylık iki oğlum var kocama güvendim çocuk yapmayı düşünmüyordum 10+4 hamileyim ve işin kötü tarafı sezeryanla doğum yaptım doktorum iç dikişlerin daha durduğu için bu doğumu riskli gördü şimdi isim yaradana kaldı

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
eşin galiba korunalim sözunu yanliş anliyo olabilirmi yani pirezervatif kullana bilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar