Uf kizlar napicam

• Konbuyu başlatan Kizannesi
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kizannesi tarafından oluşturulan Uf kizlar napicam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,864 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uf kizlar napicam
Konbuyu başlatan Kizannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdan muzdaribim🤦🤦1 yaşında kızım var ve 32 haftalık gebeyim doğumdan sonra bende korunmayı düşünüyorum ama eşim istemiyor
Ay çok küçük bebeklerin ya sen korun cano ignesi falan var ondan vurunsan hem sana hem bebeklere yazık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İğne falan yaptırmayın sakın kısırlığa sebep oluyor ilerde isteseniz de olmaz Allah korusun tamam sizi anlıyorum da iğne hap kesinlikle önermem
Aa ben böyle olduğunu bilmiyordum bak bide ignesi falan var yazdım insallh en kolay yöntemi bulur ya çok zor üst üste

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay çok küçük bebeklerin ya sen korun cano ignesi falan var ondan vurunsan hem sana hem bebeklere yazık

Aa ben böyle olduğunu bilmiyordum bak bide ignesi falan var yazdım insallh en kolay yöntemi bulur ya çok zor üst üste
Hayırlısi inşallah kuzum

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kizlar ben 16 gün önce ilk doğumumu gerçekleştirdim 4,5 sene çocuk istemiyirum eşimde istemiyo korunalim diyorum çok sen benim karımsın ne korunması diyo ay ben napicam boşalmam olur biter diyo yumurtlar ne zaman aktif oluyor veya olmuyor
Bende aynı durumdayım cnm. kızım 2 yaşına giricek oğlumda 2 buçuk aylık, bizde eşinle korunmak istiyoruz ama henüz Bi çözüme varamadık. Ve eşimde kaç defadır. 1 kereden bişey olmaz deyip beraber oluyor afedersiniz. Napcam bilmiyorum ya 😒. Kızımda doğurduktan 2 ay sonra adet olmuştu. Ama şimdi doğum yapalı 2 buçuk ay oldu hala olmadım. Korkuyorum artık yaa

Hap ta mu kötü ya . Nasıl koruncaz o zaman, sprial taktıramnam Bn korkarım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar