Uf kizlar napicam

• Konbuyu başlatan Kizannesi
  • Toplam 22 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kizannesi tarafından oluşturulan Uf kizlar napicam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,862 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uf kizlar napicam
Konbuyu başlatan Kizannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın izniyle zorlugu kısa sürer inşallah
valla gulum benimki 3 yaş arayla oldu cok zorlandim ve hala zorlaniyorum biri 10 yaşinda biri 7 yaşinda ama gunden gune zorluklari artiyo resmen ama peşpeşe getirip beraber arkadaş gibi buyuyenlerde var misal benim cocuklarim kavga etmeseler cok iyiler kavga ettiklerinde o zaman vayki halimize diyorum 🤣🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
valla gulum benimki 3 yaş arayla oldu cok zorlandim ve hala zorlaniyorum biri 10 yaşinda biri 7 yaşinda ama gunden gune zorluklari artiyo resmen ama peşpeşe getirip beraber arkadaş gibi buyuyenlerde var misal benim cocuklarim kavga etmeseler cok iyiler kavga ettiklerinde o zaman vayki halimize diyorum 🤣🤣
Hayırlısi inşallah kuzum ya kızım la oğlum arasında 14 ay olucak😁

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
İğne falan yaptırmayın sakın kısırlığa sebep oluyor ilerde isteseniz de olmaz Allah korusun tamam sizi anlıyorum da iğne hap kesinlikle önermem
Hapın sakncası yok millet kullanıp bıraktğı gibi hamıle kalıyor. Kısırlk durumu sizin düzensz adet ve ymrtlama olmamasına bağlı durum. Bunlar kornma yöntemleri ve çok kadn kullanıyor yıllardır. Yanlş bilgi vermeyn ltfen. Bayan zaten hemen hamıle kalmamak için soru sormş adam korunmuyosa kadn napsın yani.

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Hapın sakncası yok millet kullanıp bıraktğı gibi hamıle kalıyor. Kısırlk durumu sizin düzensz adet ve ymrtlama olmamasına bağlı durum. Bunlar kornma yöntemleri ve çok kadn kullanıyor yıllardır. Yanlş bilgi vermeyn ltfen. Bayan zaten hemen hamıle kalmamak için soru sormş adam korunmuyosa kadn napsın yani.
Kullanıp kullanmamak ona kalmış.herkes bilgisini söylemekte özgür.yanlis birşey söylemedim iyi günler size

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar