Sorum var Napicam ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AnnesininNefesi tarafından oluşturulan Napicam ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 685 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napicam ben
Konbuyu başlatan AnnesininNefesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Anneler oğlum 2 yaşında ağzına yudum koymuyor sabah kahvaltısı öğlen akşam hiç birsey yemiyor neler yaptım yemesi için oyunlar oynadık hatta açık havada yer diye dışarda parkta bile yedirmeye çalışıyorum 3 gün oldu yemek yemiyor sadece su çok uZuliyorum bana yemek tavsiye eder misiniz tüm yemekleri denedim
Aynı benimki işte benimkide 17 aylık sinir krizi geçiyorum yemek yemeyince. Ben her zaman diyorum milletin çocuğu yokluktan yiyemiyor bizimkiler bolluktan azıyor valla. Yemesini istemesen duvarları bile kemirir ama yesin istiyorsun ya naza çekiyor kendini.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende öyle yaptım yer dedim ama benimki inat çıktı nediyim yarın bı doktorq goturucem
Doktor ne diyorsa benide haberdar eder misin canim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı benimki işte benimkide 17 aylık sinir krizi geçiyorum yemek yemeyince. Ben her zaman diyorum milletin çocuğu yokluktan yiyemiyor bizimkiler bolluktan azıyor valla. Yemesini istemesen duvarları bile kemirir ama yesin istiyorsun ya naza çekiyor kendini.
Valla aynen öyle canım millet çocuğuna yemek vermez bende tabak tabak peşinden yemek koşturuyorum 🤦sinirlenince de döküyor inadima

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Anneler oğlum 2 yaşında ağzına yudum koymuyor sabah kahvaltısı öğlen akşam hiç birsey yemiyor neler yaptım yemesi için oyunlar oynadık hatta açık havada yer diye dışarda parkta bile yedirmeye çalışıyorum 3 gün oldu yemek yemiyor sadece su çok uZuliyorum bana yemek tavsiye eder misiniz tüm yemekleri denedim
Ben her gün aynı sıkıntıları çekiyorum benim kızım da 3 ay sonra 2 yaş olucak çok iştahsiz herşeyi yemiyor zorla veriyorum yemek bazen elinden ağlıyorum gerçekten sinirden çünkü elinden bişey gelmiyor iştah açıcı şuruplar balık yağı vesarie herşeyi denedim ama hala aynı

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben her gün aynı sıkıntıları çekiyorum benim kızım da 3 ay sonra 2 yaş olucak çok iştahsiz herşeyi yemiyor zorla veriyorum yemek bazen elinden ağlıyorum gerçekten sinirden çünkü elinden bişey gelmiyor iştah açıcı şuruplar balık yağı vesarie herşeyi denedim ama hala aynı
Bence fazla üstüne gitme canım çok tutreyince daha da geriye gidiyorlar sanki Valla takmayanlarin çocukları daha kilolu yengem den biliyorum altı tane çocuğu var hepsinin yaş aralığı da bı buçuk iki hiç öyle birebir ilgi gostermiyo üstüne tutremiyo masallah çocukları da baya iyiler önüne veriyo yemeğini yiyo hiç ustelemiyo kadın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bence fazla üstüne gitme canım çok tutreyince daha da geriye gidiyorlar sanki Valla takmayanlarin çocukları daha kilolu yengem den biliyorum altı tane çocuğu var hepsinin yaş aralığı da bı buçuk iki hiç öyle birebir ilgi gostermiyo üstüne tutremiyo masallah çocukları da baya iyiler önüne veriyo yemeğini yiyo hiç ustelemiyo kadın
Aslında haklısın canım bende bikacgundur öyle artık çok üstüne gitmiyorum çünkü artık gerçekten yoruldum

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktora götür bir onlar nasıl derse öyle yap yada çevresinde çocuk yok mu kuzenleri yada sevdiği insanların yanına götür belki oynatarak yedirirler birde babası denesin cnm çizgi flimle felan yada oynatarak genelde böylede olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.