Nasıl rahat uyuyabilirim yardım lütfen 🤦 😏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Nasıl rahat uyuyabilirim yardım lütfen 🤦 😏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,977 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasıl rahat uyuyabilirim yardım lütfen 🤦 😏
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Yatmadan önce yoğurt yiyebilirsin şeker katınca daha güzel oluyor tadı ballı süt içebilirsin ayran içebilirsin bunlar benim uykumu getiriyor sende de işe yarayabilir

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canm soluna yat daha rahat edersin bide bacak arana yada karnının altına ince bi uastık koyabilirsin
Ben sürekli sol yanıma uzanıyorum rahat oluyor ancak belim ağrımaktan kurtulmuyor bir türlü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yatmadan önce yoğurt yiyebilirsin şeker katınca daha güzel oluyor tadı ballı süt içebilirsin ayran içebilirsin bunlar benim uykumu getiriyor sende de işe yarayabilir
Denicem muhakkak inşallah işe yarar. uyukuya dalsam da ağrılarım dinse diyorum kendi kendime 😔

İremasu

Kayıtlı Üye
rank
Son 4 günüm kaldı doğuma doguraamda uyusam diye bakıyorum üç saatlik uykuyla duruyorum gün boyu oda yatakta oturuken uyukluyorim 😑😑

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ben sürekli sol yanıma uzanıyorum rahat oluyor ancak belim ağrımaktan kurtulmuyor bir türlü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Denicem muhakkak inşallah işe yarar. uyukuya dalsam da ağrılarım dinse diyorum kendi kendime 😔
Bende öyleydim uzanırken arada ayaklarını duvara kaldır oda iyi geliyo

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende öyleydim uzanırken arada ayaklarını duvara kaldır oda iyi geliyo
Valla bu akşam hiç uyuyamadım sabaha kadar oturmuşum. Dün misafirlerim vardı niye biraz fazla ayakta durdum diye belimin koptuğunu sanıyordum ve artık ağrıdan uyuşmuştu resmen. Sabaha kadar ağrıdan kıvranıp durdum ağrıdan ağlamaktan gözlerim şişti resmen

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Mrblar👋 ben akşamları uyuyamıyorum bir türlü, uykuya dalana kadar canım çıkıyor🤦 çok uykum var ama uyuyamıyorum bir türlü😴😴bel ağrım bir yandan huzursuzluklar bir yandan. Sizce rahat uyumak için ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım🤷 yardım edin lütfen valla böyle giderse aklımı kaçıracam😏😏😁
Canım geldim doktordan, magnezyum eksikliğinden ağrı yapar dedi bacaklar kalça kemikleri, magnezyum başladı suda eriyen kapsül verdi akşamları iccem yine gece agrirsa bitane daha icebilirsin dedi, normalde 7. Ayda 6. Ayda başlar çok erken başlamış dedi. Magvital 365 mg ismi de. Doktoruna sor sende istersen haber vereyim dedim sana

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Mrblar👋 ben akşamları uyuyamıyorum bir türlü, uykuya dalana kadar canım çıkıyor🤦 çok uykum var ama uyuyamıyorum bir türlü😴😴bel ağrım bir yandan huzursuzluklar bir yandan. Sizce rahat uyumak için ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım🤷 yardım edin lütfen valla böyle giderse aklımı kaçıracam😏😏😁
Sol tarafiniza yatinn bacaginizin arasina kucuk bir yastik koyun yastiginizi biraz yuksek tutun bide aksam yemwginizi erken yiyinki daha hafif hissedersiniz inşallah

M

Myrose

Guest
Al bendende okdr resmen uykusuzluktan kafayi çizilen hele birde nefes alamıyorum kramplarda bitirdi.Rabbim saglikla kucağımıza almayı nasip etsin..

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Valla bu akşam hiç uyuyamadım sabaha kadar oturmuşum. Dün misafirlerim vardı niye biraz fazla ayakta durdum diye belimin koptuğunu sanıyordum ve artık ağrıdan uyuşmuştu resmen. Sabaha kadar ağrıdan kıvranıp durdum ağrıdan ağlamaktan gözlerim şişti resmen
Canm parol şurup içseydin biraz iyi gelirdi valla bn 4 ay oldu doğum yapalı ama hala bel ve bacak ağrılarım oluyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar