Nasıl rahat uyuyabilirim yardım lütfen 🤦 😏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Nasıl rahat uyuyabilirim yardım lütfen 🤦 😏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,956 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasıl rahat uyuyabilirim yardım lütfen 🤦 😏
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canm parol şurup içseydin biraz iyi gelirdi valla bn 4 ay oldu doğum yapalı ama hala bel ve bacak ağrılarım oluyo
Evde yoktu içmedim hiç . Ne zmn biter bu ağrı sizce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım geldim doktordan, magnezyum eksikliğinden ağrı yapar dedi bacaklar kalça kemikleri, magnezyum başladı suda eriyen kapsül verdi akşamları iccem yine gece agrirsa bitane daha icebilirsin dedi, normalde 7. Ayda 6. Ayda başlar çok erken başlamış dedi. Magvital 365 mg ismi de. Doktoruna sor sende istersen haber vereyim dedim sana
Geçmiş olsun canım. Haber verdiğin için çok teşekkür ederim. Benim magnezyum ilacım var üç aydır kullanıyorum. EFERMANG 365mg bende ondan kullanıyorum. Bel ağrım sinirsel baskıdan dolayı oluyor demişti doktor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sol tarafiniza yatinn bacaginizin arasina kucuk bir yastik koyun yastiginizi biraz yuksek tutun bide aksam yemwginizi erken yiyinki daha hafif hissedersiniz inşallah
Ben de erkenden yemek yiyorum 6 da falan . Yastık dün akşam denedim bacaklarım uyuştu resmen ben sadece belim ağrımasın istiyorum gerçekten dayanılır gibi değil doktor ilaçta vermedi. Ne yapacağımı bilmiyorum sol tarafıma yatınca biraz rahat ediyorum ancak kısa süre sonra ağrılarım tekrar coşuyor 😔😏

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar