Nasılsınız canlar şafaklarda varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Nasılsınız canlar şafaklarda varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,704 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasılsınız canlar şafaklarda varmı
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah Allah bir avaZda kurtarsın cnm hepinizi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Niye

Üzgünsün kuzum ne güzel işte dogacak

Niye

Niye

Amin canim 😘

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hamişler nasılsınız şafaklar kaç ben dogurdum çok rahatladım ama kızım hiç durmuyor canlar resmen zombi oldum
Iyim canım bugün benim doğum günüm kuaför e gidip yeni bı imaj yaptırdım kendime keratin bakım MADO dan pastami da aldım eve geldim 41gun olarak görünüyor sistem de ama Allah bilir hayatım bebek ne zaman isterse o zaman geliyor biliyorsun çok öpüyorum seni bebeğini ❤️🧿

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Hamişler nasılsınız şafaklar kaç ben dogurdum çok rahatladım ama kızım hiç durmuyor canlar resmen zombi oldum
Son 46 gün fakat sezrayn olduğu için son 32 gün kaldı walla benim de kimse yok kaynm üst katta oturyor ilk kızımda ne geldi bana baktı ne kızıma bı taş yemk bile vermedi bu ikinci çocuğum bundada beklentim yok yine aynı şeyleri yasaycm biliyorum Ama ne yapalım kısmetim böyleymiş annem de uzakta gel desem oda gelmez yine yalnizim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar