Nasılsınız canlar şafaklarda varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Nasılsınız canlar şafaklarda varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,666 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasılsınız canlar şafaklarda varmı
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Iyim canım bugün benim doğum günüm kuaför e gidip yeni bı imaj yaptırdım kendime keratin bakım MADO dan pastami da aldım eve geldim 41gun olarak görünüyor sistem de ama Allah bilir hayatım bebek ne zaman isterse o zaman geliyor biliyorsun çok öpüyorum seni bebeğini ❤️🧿
İyiki dogdun kuzum ailenle çocuklarınla mutlu ol

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi benimkide üst katimda bugün geldi bu bulaşık yikadi akşama yemek yapan yok ama en azından kendilerine yaptiklarindan 1 er tabak getirseler o bile yetecek vallahi ama yok
Yazık degilmi yaptiklari yemekten bı tabak verseler belki bı yerimiz şişer biz hasta olunca insan değiliz onlar olunca el bebek gül bebek gibi bakmalıyız

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Iyim canım bugün benim doğum günüm kuaför e gidip yeni bı imaj yaptırdım kendime keratin bakım MADO dan pastami da aldım eve geldim 41gun olarak görünüyor sistem de ama Allah bilir hayatım bebek ne zaman isterse o zaman geliyor biliyorsun çok öpüyorum seni bebeğini ❤️🧿
Iyiki dogdun cicegimm mutlu yıllar yeni yaşında en basta sağlık diliyorum❤ yeni yasinda ikinci bebeginde olacak hayatinda🤗 huzurla büyüt insallah🥰

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Iyiki dogdun cicegimm mutlu yıllar yeni yaşında en basta sağlık diliyorum❤ yeni yasinda ikinci bebeginde olacak hayatinda🤗 huzurla büyüt insallah🥰
Canımsın bitanem çok teşekkür ederim 🙏💕💐 hepimiz inşallah aklım sende az kaldı gidip bora Paşa'na ne zaman kavuşacaksın gün verecek giderken yaz mutlaka çok öpüyorum seni iyiki varsın canım 😘😘🙏

Hamişler nasılsınız şafaklar kaç ben dogurdum çok rahatladım ama kızım hiç durmuyor canlar resmen zombi oldum
Daha var bana ama heyecandan ölcem bi yandan stresten ama düşünmemeye çalışıyorum
204 günüm var :)

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Daha var bana ama heyecandan ölcem bi yandan stresten ama düşünmemeye çalışıyorum
204 günüm var :)
Maşallah canım zaman hızlı geçiyor merak etme bı bakmışsın ikili sayılara günler kalmış 😍

Maşallah canım zaman hızlı geçiyor merak etme bı bakmışsın ikili sayılara günler kalmış 😍
Ayyy insallah canım insallah su sıralar kaşıntım cok dr krem yerine zalain fitil vermişti o fayda etmeyince bende kremini sürüyorum o cok fayda ediyor ama içimi korku sarıyor ne bilim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar