Nasılsınız canlar şafaklarda varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Nasılsınız canlar şafaklarda varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,540 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasılsınız canlar şafaklarda varmı
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynepfatih

Kayıtlı Üye
rank
Ayy çok zordur eminim bide ben tek başımayım ilk gebelik bakalım ne yapacağım eşimde sürekli görevde Allah yardımcımız olsun😅😅
Benim 8 haftalık ve çok zor geçiyor eşim yardımcı oluyor ama son günlerde şansıma sürekli görevlerde yerimden kalkamıyorum bu mide bulantıların ne zaman geçicek 😔

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim 8 haftalık ve çok zor geçiyor eşim yardımcı oluyor ama son günlerde şansıma sürekli görevlerde yerimden kalkamıyorum bu mide bulantıların ne zaman geçicek 😔
Kuzum benim mide bulantıları 8. Haftada başladı 12. Haftaya giricez hâlâ devam ediyor. Doktorum 12-16 haftalarda biteceğini geri kalan dönemlerde mide yanması başlayacağını lakin bunun kişiden kişiye değiştiğini doğurduğu güne kadar kusan gebe olduğunu söyledi. Çikolatadan tatlı şeylerden uzak dur kraker zeytin gibi şeyler ye. Canının istemediği hiçbir şeyi yeme sadece canının istediği şeyleri ye, bu dönemlerde büyük ihtimal yemek yapamazsın öğürtülerden eşin bu konudada yardımcı olsun veya bi süre dışardan söyleyin. Ben tavuk dürüm yiye yiye tavuk dürüm olacam yakında mesela 😂😂 Allah yardımcımız olsun annelik kolay değil maalesef kuzum sabır gerekli sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Iyim canım bugün benim doğum günüm kuaför e gidip yeni bı imaj yaptırdım kendime keratin bakım MADO dan pastami da aldım eve geldim 41gun olarak görünüyor sistem de ama Allah bilir hayatım bebek ne zaman isterse o zaman geliyor biliyorsun çok öpüyorum seni bebeğini ❤️🧿
Canim pardon gecikmiwim ben)) dogum gunun kutlu olsun nice guzel yawlara inwallah saglik mutluluk dilerim yeni yawinda hep mutlu ol bebiwinde sag salim olsun al kucagina inwallah🤲🏻🤲🏻

Zeynepfatih

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim mide bulantıları 8. Haftada başladı 12. Haftaya giricez hâlâ devam ediyor. Doktorum 12-16 haftalarda biteceğini geri kalan dönemlerde mide yanması başlayacağını lakin bunun kişiden kişiye değiştiğini doğurduğu güne kadar kusan gebe olduğunu söyledi. Çikolatadan tatlı şeylerden uzak dur kraker zeytin gibi şeyler ye. Canının istemediği hiçbir şeyi yeme sadece canının istediği şeyleri ye, bu dönemlerde büyük ihtimal yemek yapamazsın öğürtülerden eşin bu konudada yardımcı olsun veya bi süre dışardan söyleyin. Ben tavuk dürüm yiye yiye tavuk dürüm olacam yakında mesela 😂😂 Allah yardımcımız olsun annelik kolay değil maalesef kuzum sabır gerekli sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin Rabbim
Ben 5 ay önce sezeryan oldum bebeğim ölü doğdu birdaha aynı şeyleri yaşarım diye

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben 5 ay önce sezeryan oldum bebeğim ölü doğdu birdaha aynı şeyleri yaşarım diye
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bebeğini kuzum kötü düşünüp kötülükleri çağırma kendine, İyi düşünki iyi olsun herşey. Önemli olan senin kendine çok iyi bakıp moralini hep yüksek tutman. Bize arkadaş geliyor işte evde tek yaşamaktan kurtulacağız 🥰🤭🤭

Zeynepfatih

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bebeğini kuzum kötü düşünüp kötülükleri çağırma kendine, İyi düşünki iyi olsun herşey. Önemli olan senin kendine çok iyi bakıp moralini hep yüksek tutman. Bize arkadaş geliyor işte evde tek yaşamaktan kurtulacağız 🥰🤭🤭
Aynen o günü iple çekiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar