Ne kadar kilo aldiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Ne kadar kilo aldiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,212 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne kadar kilo aldiniz
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yasemin 🤰

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kaç kiloyla hamile kaldınız kaçınca hafta ne kadar kilo aldiniz 20. Haftaya girmek uzereyim 59 la hamile kaldim 63 kiloyum kilo alma hangi haftada daha cok oluyor
59 kiloyla hamile kaldım 70 oldum 35 olacağım salı günü ki en fazla 10 almam gerekiyordu ilk gebeligimden stres kırığı olmuştu 20 kilo almistim ins. Daha da almam diyorum ama alırım heralde

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kaç kiloyla hamile kaldınız kaçınca hafta ne kadar kilo aldiniz 20. Haftaya girmek uzereyim 59 la hamile kaldim 63 kiloyum kilo alma hangi haftada daha cok oluyor
Valla bende cok uzgunumya bu konudan 73 kiloyla hamile kaldim 5. Ayima bugun girdim ve 5 kilo almisimya kimbilir doguma kac kiloyla gidicem boyumda 1 50😢

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
Bn 1. Çocuğumda toplam 7 kilo aldım 60 la başladım 67de doğum yaptım ben biraz tuhafim sanırım doğumdan sonra çok kilo aldım😂

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
69.la hamile kalmıştım şimdi 30 haftalığım 81 kilo oldum artık doğuma kadar ne olurum Allah bilir😂😂😂

H

Handannn1

Guest
Bende 32+2 suan toplam.7.kilo almisim 71le.hamile kaldim suan 77 bakalim.ins 80 le.bitiririm bebegim 2 kilo suan

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bişey olmaz canım ben 13 14 kilo aldım bunlar normal kilo alımları ama aşırısı sorun 😇 son aylarda biraz alırsın 75 76 kilo doğum yaparsın bozma morelini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

69.la hamile kalmıştım şimdi 30 haftalığım 81 kilo oldum artık doğuma kadar ne olurum Allah bilir😂😂😂
Ben 67 kg hamile kaldım 85 doğuma gidiyorum pazartesi 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.